Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı 4.000 Doların Altına Geriledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı 4.000 Doların Altına Geriledi
Bitcoin Fiyatı 4.000 Doların Altına Geriledi

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatı bugün tekrar 4.000 dolar sınırının altına geriledi. Bir süre önce fiyatının yükselmesi ile yatırımcılara umut veren Bitcoin, bu yönü ile yatırımcılarından tepki görürken, fiyatının birkaç saatte 4.000 dolar sınırından düşmesi ve 400 dolardan daha fazla kayıplar yaşaması yatırımcıların tekrar piyasadaki yatırımlarını satmalarına ve buna bağlı olarak Bitcoin piyasa hacmi ile fiyatında düşüşlere sebep oldu.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin piyasada ve bizim üzerimizde yaşatmış olduğu endişeler sürekli olarak artış eğiliminde. Bizler 4.000 dolar sınırından düşeceğini beklemiyorduk ve yatırımlarımızın daha fazla değer kazanabilecek olduğunu düşünüyorduk.

Bitcoin 4.000 dolar altına gerilemesinden dolayı piyasada tüm kripto paraların fiyat ve piyasa hacimlerini etkiliyor. Bitcoin fiyatındaki en ufak düşüş yatırımcılara binlerce dolarlık kayıp ve beraberinde piyasada milyarlarca dolarlık piyasa hacmi kaybına sebep olarak değer kayıpları ile sonuç bulabiliyor. Bitcoin Cash ve Bitcoin fiyatındaki değişimlerden sadece Bitcoin fiyatındaki değişim piyasada belirli piyasa hacmi ve yatırım fiyatı kaybına sebep olabiliyor veya tam tersi yükseldiğinde diğer kripto para birimlerini etkileyebiliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı 4.000 Doların Altına Geriledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alipay ve WeChat Pay, Huobi Platformunda Yer Almak İstemiyorlar Analistlerin Ortak Öngörüsü: Ethereum (ETH) Fiyatı Güçlü Bir Şekilde Yükselecek! Bank of America Bitcoin (BTC) ve kripto para saklamak için patent aldı Vijar Ayyar: Tether’in Yokluğunda Oluşacak Bitcoin Volatilite Riskine Hazır mısınız? Ethereum ağına dair kritik gelişme: ETH 2.0 ne zaman geliyor? Mati Gresenspan: Bitcoine yatırım doğru zaman odaklı bir oyundur

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır