Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Düştü, Yatırımcılar Panikledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Düştü, Yatırımcılar Panikledi
Bitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Düştü, Yatırımcılar Panikledi

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatının 3.200 dolara kadar düşmesi yatırımcılar üzerinde panik etkisi yaşattı. Bitcoin almak yerine satmayı tercih edenlerin sayısının artması sonucunda fiyat beklentisi 3.000 dolara kadar gerileyebilecek olduğuna inanılır bir noktaya düştü. 3.200 dolara gerilemesi dolayısı ile en düşük fiyat beklentisi iddiası olan 3.500 dolar seviyesinin tutmamasına sebep olan Bitcoin, bugün sabah saatlerinden itibaren düşmeye başladı.

Sabah saatlerinin hemen ardından düşmeye başlayan Bitcoin, bu yönü ile yatırımcılara zor zamanlar yaşattığı son ayların en düşük seviyesini bugün görmüş oldu. Fiyat düşmesi ile sınırlı kalmayarak piyasa hacminde düşüşler gören Bitcoin’in, piyasa hacmindeki düşüşlerin yanında fiyatındaki düşüşler yatırımcılar açısından son derece ”verimsiz” bir yatırım olarak iddiaların ortaya çıkmasına sebep oldu.

Bitcoin fiyatının ne kadar süre daha düşecek olduğu ve ne zaman düşüşlerin son bulacak olduğu konusunda ise yatırımcılar açısından beklentiler en erken bu yılın sonu, en geç ise bilinmeyen bir tarih olarak gösteriliyor ve Bitcoin fiyatının çok dengesiz olduğu, buna bağlı olarak bir takım problemler yaşandığı yatırımcılar tarafından belirtilmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Düştü, Yatırımcılar Panikledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin BTC Ayı Piyasası 18 Ay daha Sürebilir! Bitcoin-itibari para hacminde büyük düşüş! Satoshi Nakamoto ortaya çıkıyor: 980.000 Bitcoin hareket edebilir Bitcoin Kâhini, BTC yatırımcılarını düzeltme konusunda uyarıyor Bitcoin’e ilaveten Haziran ayında umut vadeden 5 kripto para Toplam Ethereum miktarının yüzde 30’u 376 balinaya ait!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır