Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse Parlıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse Parlıyor
Bitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse Parlıyor

2/2
Bitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse ParlıyorBitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse Parlıyor

2/2

Kriptokoin.com –Her zamanki gibi yine ekran başında, bir o coine bir bu coine bakıp duruyorsunuzdur büyük bir ihtimal. Acaba Bitcoin çıkar mı veya Ethereum iniş mi gerçekleştirecek? XRP’ye mi girsem acaba. En iyisi altcoinlere bir bakayım. Ama o da ne? Binlerce Altcoin var. Yükselişi gerçekleştirene mi girsem? Ya düşerse!

Klasik cümlelerimiz değil mi bu cümleler kripto para piyasasında. Sıkça da duyarız. Analizlere dikkat kesilir. RSI, MACD göstergeleri derken twitter alemindeki farklı yaklaşımlara kulak kesilir, kendimize bir yön vermeye çalışırız. Dışarıya çıksak piyasayı bilmeyen insanlara ayıdan bahsetsek boğa desek, ne kastedildiğini anlarlar mı acaba?

Hele bir de fiyatlar stabil durumda ise, işte o zaman tedirginlik hali başlar ister istemez. Çıkacak mı, inecek mi? Hele bir de uykuya dalmışsanız ve uyku sırasında yatırım yaptığınız coin yükselip siz uyandığınız zaman düşmüşse o zaman kaçan fırsatlara yanarsınız.

İşte böyle bir psikolojik durumları yaşarsınız kripto para yatırımlarınızda. Ama her şeye rağmen farklı bir heyecanı yaşar durursunuz.

Bitcoin, Ethereum ve XRP Dengede
Kripto para piyasasının önde gelen Kripto Koinleri öylesine sakin günler geçiriyor ki, bulundukları değerlerden ne eksik ne fazla, göstergeler ise neredeyse sıfıra yakın ne yükseliş var ne de düşüş.

Bitcoin yazının yazıldığı sırada % 0.06’lik bir düşüşle 4.029 Dolardan işlem görüyor. son 24 saatlik zaman diliminde oluşan hacim ise 9.1 Milyar Dolar civarında.

Kimi yorumlarda son zamanlarda Bitcoin’den daha fazla fiyat oynaklığının söz konusu olduğu Ethereum’da son 24 saatlik zaman diliminde % 0.95’lik bir düşüşün olduğu görüyoruz. Ethereum 139 Dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Yaklaşık son 4 aydır bulunduğu değerlere demir atan Ripple’ın XRP’si yazının yazıldığı sırada % 0.04’ük bir düşüşle 0.31 Dolardan işlem görüyor. XRP’nin son 24 saatlik zaman diliminde oluşan hacim ise 636 Milyon Dolar.

Altcoinlerde Yükselişler Devam Ediyor
Kripto para piyasasının son zamanlarda önemli yükselişlerin görüldüğü altcoinlerde önde gelen kripto para birimlerinde görülen durgunluk halinin aksine önemli hareketler görülüyor.

Yazının yazıldığı esnada önemli derecede ivme kazanan altcoinlerin başında Enjin Coin geliyor. Enjin Coin hatırlanacağı üzere yılbaşından bu yana üç haneli yükselişler gerçekleştiren bir kripto para. Yazının yazıldığı esnada Enjin Coin % 16,97’lik bir yükseliş gerçekleştirerek 0.19 Dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Bugünün sükse yapan altcoinlerden biri de Aurora. Yazının yazıldığı sırada Aurora % 13,95’lik bir yükseliş gerçekleştirerek 0.015 Dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Günün yükseliş yapan diğer altconleri ise Maximine Coin, KuCoin Shares ve Ravencoin. Maximine Coin % 6,77’lik bir yükselişle 0.04 Dolardan, KuCoin Shares % 6.01’lik yükselişle 0.86 Dolardan işlem görüyor. Ravencoin ise % 5.53’lük bir yükseliş gerçekleştirmiş durumda. Ravencoin ise 0.03 Dolardan işlem görüyor.

Hatırlanacağı üzere Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ile altcoinler arasında ters bir korelasyonun bulunduğuna dair yorumlar yapılmıştı. Bu korelasyona göre Bitcoin’in piyasa hakimiyeti azalırken altcoinlerin piyasa hakimiyetinde ve aynı zamanda fiyatlarında bir artış meydan geliyor. Bitcoin ve altcoin arasındaki bu ters korelasyonun ilerleyen günlerde de geçerliliğini koruyup korumayacağını bekleyip göreceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Bitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse Parlıyor appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, ETH, XRP Dengede, Bu Altcoinlerse Parlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i Destekleyen Zotapay La Liga’daki Alaves’e Sponsor Oldu Vermont Eyaleti, Blockchain Teknolojisi Üzerine Yoğunlaşıyor Eski Goldman Sachs Mühendislerinin Kurduğu Kripto Para Platformu, 3 Milyon Dolarlık Fon Topladı! İtalya’daki Bitcoin Kullanımı Ülkedeki Vergiler Yüzünden Artabilir Başarılı analist: “Ripple hakkında aşırı derecede boğa olmanın tam zamanı!” Finans Uzmanı: Ripple’ın xRapid Projesi Geleceği Temsil Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır