Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı?
Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı?

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı? Dünyanın en popüler kripto parası Bitcoin, ciddi bir yükseliş yaşamıştı. Nisan ayının başında, 200 günlük direnç seviyesi ortalamasını geride bırakan, Bitcoin, son günlerde, 5000-5100 aralığında ve yatay seyrediyor. Derecelendirme şirketi, Weiss Ratings Bitcoin’de bir düşüş yaşanabileceği uyarısında bulundu. Hatırlanacağı gibi, 10 Nisan’da 5470 doları gören, Bitcoin, sonraki günler, 4900 dolara kadar geriledi. Bununla beraber, şirket, Bitcoin’in bir miktar daha düşüş yaşayacağını tahmin ettiklerini açıkladı.

Bitcoin İçin Düşüş Bekleniyor
Nisan ayının hemen başında, ciddi bir şekilde yükselen, Bitcoin, buna karşın son günlerce yatay seyretmeye başlamıştı. İnsanlar, dünyanın en ünlü Kripto parasının akıbetini merak etmeye başladı. Derecelendirme şirketi, Weiss Ratings, Bitcoin’in yakın vadede nasıl bir davranış göstereceği konusunda tahminde bulundu.

Konuyla alakalı olarak, Weiss Ratings, resmi Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. 10 Nisan itibariyle, 5470 dolar seviyesine ulaşan Bitcoin, sonraki günlerde ise, 4900 dolara kadar geriledi. Weiss Ratings, 26 Mart’ta konu hakkında paylaştığı tweetle, Bitcoin’in hangi düzeyde seyredeceği sorularına yanıt verdi. Şirket, Bitcoin’in 4000 dolara kadar düşmesini beklediklerini açıkladı. 10 Nisan gününden bu yana kısmi bir düzelme yaşanması ise, şirkete göre, aşırı alımların bir sonucu.

5470 dolar seviyesine kadar ulaşan Bitcoin, şu sıralar, 5070 dolardan alınıp, satılıyor.

Bitcoin’in ünlü derecelendirme şirketi, Weiss Ratings’in öngördüğü gibi, 4000 dolar seviyesine kadar gerileyip, gerilemeyeceği ise merak konusu oldu.

Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı? adlı makale ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto pazarındaki son düşüşün detaylı temel analizi Binance’de 1 Milyar Dolarlık Bitcoin Bu Ücretle Transfer Edildi 5,500 doları bilen analist, Bitcoin’de daha fazla düşüş bekliyor Avusturya Blockchain Merkezi (ABC) Kuruluyor Premier Lig’de Top Koşturan İki Takım Kendi Kripto Parasını Oluşturacak Litecoin 0.17, Hız ve Ücret Konusunda ”Bitcoin Cash’i Alt Edecek”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır