Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin dip fiyat beklentinizi yüzde elli daha düşürün: Morgan Creek Capital Management

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin dip fiyat beklentinizi yüzde elli daha düşürün: Morgan Creek Capital Management
Bitcoin dip fiyat beklentinizi yüzde elli daha düşürün: Morgan Creek Capital Management

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin dip fiyat beklentinizi %50 daha düşürmelisiniz, bu sözler Morgan Creek Capital Management’ın kurucusu olan Anthony Pompliano’ya ait. Pampliano CNBC”nin ünlü kripto traderi Ren NauNer ile yaptığı proğramda ilginç tespitlerde bulundu.

Bitcoin dip fiyat beklentinizi 3.00-3.500 dolara düşürünMorgan Creek Capital Management’ın kurucusu olan Anthony Pompliano, geçtiğimiz günlerde CNBC’de, Ran NeuNer’in ev sahipliğini yaptığı proğramda konuştu. Kripto pazarının neden gerilediği konusunda fikirlerini paylaştı.

Pompliano’ya göre pazarın neden çöktüğü aslında çok da önemli değil. Çünkü ” bunların tamamı teori” bir önemi yok. Ona göre 2017 öncesinde Bitcoin alan yatırımcıların şimdi alım maliyetlerine yaklaştığı için satış pozisyonuna geçiyor olması dahil, tamamen önemsiz.

Pompiano bunu şöyle gerekçeklendiriyor;

” Beni asıl ilgilendiren şey uzun vadeli eğilimler, şu an ayı piyasasındayız ve hemen de çıkamayacağız teknik analizler düşüşün devam edeceğini söylüyor”

Pompiano açıklamasını şöyle detaylandırdı;

Bitcoin‘in 6500 doları göreceğini daha önce söylemiştim, şimdi Bitcoin dip fiyat beklentinizi biraz daha geriye, 3000-3500 dolar bandına çekmelisiniz” dedi

”Sanırım kripto para piyasasında gerçek kan rengini henüz görmedik, buna yatırımcıların nasıl bir tepki vereceğini merak ediyorum”

Pompliano ayı piyasasının bir süre daha devam edeceğinden kripto para hedge fonalarının başının şimdiden ağır bedeller ödediğini söyledi

Şöyle ekledi;

” Başı belada olan birçok kripto para yatırım fonu var. Bunların çoğu aslında uzun dönem yatırımcısı. Bu insanlar milyonlarca dolarlık varlıkları yönetiyorlar, genellikle genç ve deneyimsiz yöneticilerin kontrolünde”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin dip fiyat beklentinizi yüzde elli daha düşürün: Morgan Creek Capital Management - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nike Kripto Para Sektörüne Giriyor: Patent Başvurusu Yapıldı Jeremy Allaire: Facebook’un Kripto Parası Regülasyonu Tetikler Bitcoin’i art arda bilen CNBC uzmanları yeni hedefi belirledi Kriptoparalar Hacklenen Bir Borsanın Daha Ardından Kayıp Yaşıyor Jack Dorsey, Twitter’da BTC Kullanarak Satın Aldığı Ürünü Paylaştı Japonya’da Lisans Süreleri Tepki Çekiyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır