Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin destek noktasını kırdı! İşte bundan sonra olacaklar..!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin destek noktasını kırdı! İşte bundan sonra olacaklar..!
Bitcoin destek noktasını kırdı! İşte bundan sonra olacaklar..!

3/3


2/3

Bitcoin destek noktasını kırdı ve sonra olanlar oldu. Bir kaç hafta önce, Bitcoin bir patlamanın eşiğinde diye yazmıştım. Bu konuda düşünmemin iki nedeni vardı.

Bitcoin destek noktasını kırdı

 • Çünkü Bitcoin alçalan üçgen formatını tamamlıyordu.
 • Volatilite oldukça düşmüştü. Genellikle böyle durumlardan sonra finansal piyasalarda büyük bir patlama gelir.
 • Çarşamba günü, Bitcoin neredeyse 1,000 dolar düştü. Yaklaşık %15 değer kaybını gösteriyordu. Bunun sonucunda aylardır BTC’yi ayakta tutan büyük set olan 6,000’deki destek noktasını aşağıya doğru kırdı. Bu çok büyük düşüş sinyaliydi ve maalesef tekrar 6,000 noktasına yükselmedi.  Uzun dönem grafiğimiz, alçalan üçgen formatını gösteriyor ve dün yaşanan düşüş 6,000 dolar seviyesinin altında. Şimdilik, eğilim aşağıya doğru.. Buradan nereye kadar fiyatın düşeceğini kestiremeyiz fakat mevcut hava devam ettiği sürece 1,000 doların altına düşse bile bu sürpriz olmayacaktır.

  Devam etmekte olan kripto para erimesi benim açımdan sürpriz olmadı. Bu konuda daha önce fikrimi söylemiştim. Büyük ihtimalle bir çok kripto para birimi 2000’lerin başındaki trajedik dotcom balonuyla aynı kadere maruz kalacak.


  Yukarıdaki resimde, dotcom krizi sırasında önde olan teknoloji firmalarının isimlerini yazılmış durumda. Şimdilik Bitcoin’in trendi aşağıya doğru ve dip göründü demek için çok erken. Şu anki fiyatlardan oyuna dahil olmak bence düşen bir bıcağı tutmaya benziyor.

  Bırakın bir yerde duracak, düşüşün durduğu yerde oyuna dahil olabilirsiniz. Ayrıca bu hengameden sonra bir çok kripto para birimi projesinin çöp olduğunu göreceksiniz. Bitcoin fiyatını bulasıya kadar zaman zaman bu analizlerimize devam edeceğiz.

  Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

  Bitcoin destek noktasını kırdı! İşte bundan sonra olacaklar..! - Yorumlar

  YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

   

  Yapılan Yorumlar

  SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Vergi düzenlemeleri, Brezilyalı Bitcoin borsalarını vurdu Kripto para borsası Bitfinex’e 900,000 dolarlık Bitcoin’i dondurma emri Uzman analistten XRP için çılgın tahmin: Hedef 14 dolar! İki Güney Kore Üniversitesinden Devrim Niteliğinde Kripto Para Kampüs Hamlesi! Trump’ın Açıklamalarıyla Dolar Tırmanmaya Devam Ediyor Bitcoin, Ethereum, Ripple (XRP), Omisego, Vechain, ICON: İşte En Büyük Kripto Para Birimlerine Dair Bilmeniz Gereken Ortaklık Haberleri

  FACEBOOK'TA BİZ

  Kripto Para

  Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır