Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver: Para Basımına Bitcoin Rekabeti Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin.com CEO’su Roger Ver: Para Basımına Bitcoin Rekabeti Başladı
Bitcoin.com CEO’su Roger Ver: Para Basımına Bitcoin Rekabeti Başladı

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların icat edilmesi ve yayılmaya başlaması sayesinde hükümetler tarafından kripto para basımında rekabetçi bir tavrın başladığı ve kripto paraların hükümetleri para basmaya ve daha fazla para yaymaya başladığı yönünde harekete geçirdiğini açıkladı.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, açıklamasında kripto paraların para basmak için rekabetçi bir ortam yarattığını belirterek, bu konunun kendileri için ve tüm dünya için önemli bir gelişme olduğunu açıkladı. Bitcoin ile birlikte dünyanın para anlamında değişmeye başladığını belirten Ver, bu değişimin gelecekte daha fazla hissedilebilecek olduğunu ve daha fazla insanın kripto para sahibi olmasının fiziksel paraların basımının hızlanmasına sebep olacağını ve daha fazla para basılmasına sebep olacak olduğunu açıkladı.

Bitcoin rekabet edebilir mi?
Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’in açıklaması hükümetlerin para basma hızının çok fazla arttığı yönünde iken, kripto paralar hakkında belirli görüşlere sahip olan analistler kripto paraların asla fiziksel paralara bir alternatif olmadığını ve olmasına izin asla verilmeyecek olduğunu düşünüyor. Ver ise tam tersini düşünüyor.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver: Para Basımına Bitcoin Rekabeti Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Madencilik Zorluğu Çılgınca Yükseliyor! Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi Görüldü! Bitcoin’i Yükselten Faktörler Kripto Para Borsaları Olabilir Japon Yeni Bitcoin Ticaret Hacminde Doları Geride Bırakmak Üzere VeChain ve Çin arasında dev anlaşma!!! Monero Geliştiricisi: SEC’in Rehberi Bizim İçin Bir Şey İfade Etmiyor Filipinler’de, Bitcoin Trader’ı Kız Arkadaşını Öldürüp Cesedini Nehre Attı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır