Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash SV, 7 Gün İçerisinde Yüzde 102.65 Yükseliş Gösterdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash SV, 7 Gün İçerisinde Yüzde 102.65 Yükseliş Gösterdi
Bitcoin Cash SV, 7 Gün İçerisinde Yüzde 102.65 Yükseliş Gösterdi

2/2


2/2


Craig S. Wright‘ın Bitcoin  SV eklentisi, yaşanan ağ bölünmesi sonrası Bitcoin  SV isimli başka bir kripto para birimi haline gelmişti. Kripto para piyasasının üç haftadır süren sert ayı piyasasından kısa vadeli de olsa nefes almasını fırsat bilen Bitcoin SV de, ciddi yükseliş gösteren kripto para birimlerinin başında gelmekte.

Tek bir günlük çerçevede bile inanılmaz bir volatilite sergileyen BSV, 28 Kasım tarihindeki 100 dolar üstü değerini, bir sonraki 29 Kasım tarihinde korumakta zorluk yaşamakta. Ancak yine de yedi günlük grafiklere bakıldığında, BSV’nin en çok yükseliş yaşayan kripto para birimlerindne birisi olduğunu görmek mümkün.


22 Kasım tarihinde 47.75 dolardan işlem görmekte olan kripto para birimi, 25 Kasım tarihinde yükselişe geçti ve aynı günün gece yarısında 88 dolara kadar yükseldi. Daha sonra 125 dolara kadar yükselen ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşan BSV, küçük bir düzeltme yaşadı ve %21 değer kaybetti. Yaşanan bu sert volatilite BSV’nin sonunda 81.16 dolara inmesine, ve 28 Kasım tarihinde 100 dolar üzerine çıkmasına neden oldu.

Basın saatine göre piyasa hacmi açısından 9. sırada yer alan BSV, son 24 saatte %2.45‘lik bir düşüş yaşıyor ve 95.05 dolardan el değiştiriyor. En yakın rakibi Cardano tarafından geçilmesi için 500 milyon dolar civarında piyasa hacmi kaybetmesi gereken BSV, ezeli düşmanı Bitcoin Cash‘in ise 1 buçuk milyar dolar civarı uzağında.

Bitcoin Cash ise yaşanan hard fork ve ağ bölünmesi öncesi 620 dolara kadar yükselmişken, basın saatine göre 184 dolardan el değiştiriyor ve belki de tarihinin yüzdelik oran açısından en sert düşüşlerinden birisini yaşadı.

Bitcoin Cash SV, 7 Gün İçerisinde Yüzde 102.65 Yükseliş Gösterdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash SV, 7 Gün İçerisinde Yüzde 102.65 Yükseliş Gösterdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist görüşü: Ripple (XRP) fiyatı yükselişin sinyalini veriyor! Dubai, kripto paraların geleceği hakkında endişeli değil Yüzde 90 Değer Kaybeden Altcoinler Fırsat Yaratıyor Mu? Winklevoss İkizlerinin Şirketi, ”Dijital Varlıkları Güvenle Depolamak” İçin Yeni Patent Başvurusunda Bulundu Dark Web’de Uyuşturucu İlaç Satan Hemşire Yakalandı Harmony Listelendi; İlk Gün 7 Kat Kazanç Getirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır