Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash Destekçisi Roger Ver: Litecoin’in Hiçbir Amacı Yok

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash Destekçisi Roger Ver: Litecoin’in Hiçbir Amacı Yok
Bitcoin Cash Destekçisi Roger Ver: Litecoin’in Hiçbir Amacı YokBitcoin Cash‘in önde gelen isimlerinden birisi olan Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, yakın zamanda yüklediği bir videoda, ağda meydana gelen güncel gelişmeler ve bunlarla ilgili her şey hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Bitcoin Cash’in Winklevoss ikizlerinin sahip olduğu Gemini kripto para borsasından aldığı desteğe değinen Ver, daha sonra Bitcoin Cash hard fork’una ve piyasaya dair açıklamalarda bulundu.

Bitcoin.com CEO’su bunun yanı sıra kurumların kendi platformlarında Bitcoin Cash’i eklemeye devam ettiklerini, ancak Bitcoin ile Litecoin‘in dışlandığını vurguladı. Litecoin’in bir kripto para birimi olarak işe yaramaz ve anlamsız olduğunu bile ifade eden Ver, bunun hiçbir ölçeklenme sorununu çözemediğini de dile getirdi.

Ethereum’un kurucu ortaklarından Vitalik Buterin hakkında da konuşan Ver, Buterin’in büyük bir ABC destekçisi olduğunu ve ağ bölünmesi sonrası en fazla sayıda block kazdıkları için Jihan Wu ile kendisini tebrik ettiğini aktardı. Roger Ver’e göre Bitcoin Cash, dünyaya ekonomik özgürlük getirecek tek emtia konumunda ve bunu eninde sonunda başaracak.

Kripto para piyasası özellikle Aralık ayında çok hareketli anlara tanıklık etti ve bir zamanlar piyasa hacmi açısından dördüncü sırada yer alan Bitcoin Cash, basın saatine göre sekizinci sıraya geriledi ve Litecoin‘in gerisinde kaldı. Bunun yanı sıra Bitcoin şu sıralar yakaladığı bir ivme ile 3.400 doların üzerine çıktı ve 3.500 dolardaki direnç hattını zorlayacak gibi duruyor.

Bitcoin Cash Destekçisi Roger Ver: Litecoin’in Hiçbir Amacı Yok isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash Destekçisi Roger Ver: Litecoin’in Hiçbir Amacı Yok - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’ın xRapid ürünü iki ülkeye daha genişledi Çin’in Madencilik Devinden Yatırım Hamlesi Bitcoin ve Ethereum Fiyatlarındaki Düşüş Devam Ediyor Cardano kurucusu Bitcoin’in piyasa için önemine vurgu yaptı Kripto Paralara Karşı Olanlar Tepkilerin Odağında! Starbucks Bitcoin ödemelerini 2019 da kabul edebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır