Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash Bölünmesi Öncesi Kripto Para Borsası Poloniex’ten Trading Açıklaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash Bölünmesi Öncesi Kripto Para Borsası Poloniex’ten Trading Açıklaması
Bitcoin Cash Bölünmesi Öncesi Kripto Para Borsası Poloniex’ten Trading AçıklamasıPoloniex önümüzdeki günlerde yapılacak olan Bitcoin Cash hard fork’una destek vereceğini açıklayan ilk kripto para borsalardan birisi oldu.Önümüzdeki Çarşamba gecesinden itibaren, Poloniex kripto para borsası, kendi müşterilerine Bitcoin Cash ABC (BCHABC) ve Bitcoin Cash SV (BCHSV) tokenlerinin alım satım işlemleri için destek vermeye başlayacak.

Daha önce Poloniex uzun yıllar piyasada olmasına rağmen hiçbir zaman bir hard fork destek açıklamasında bulunmamıştı ve bir blog gönderisine göre bu hamle Poloniex’in kripto para dünyasındaki etkisini arttırmak için yapılmakta.

Pre-fork şimdiden Twitter hesabından da duyuruldu ve kullanıcılara USDC/BCHSV ile USDC/BCHABC’nin yanı sıra Bitcoin pariteleri de sunuldu. Özellikle Circle tarafından satın alındıktan sonra yeni hamleler yapmaya başlayan Poloniex, piyasanın en eski kripto para borsalarından birisi olmasına rağmen istediği ilgiyi görmekte zorlanmaktaydı. Borsa 15 Kasım tarihine planlanan hard fork sonrası da hem Bitcoin Cash ABC hem de SV’yi desteklemeyi sürdüreceğini aktardı.

Bitcoin Cash Bölünmesi Öncesi Kripto Para Borsası Poloniex’ten Trading Açıklaması isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash Bölünmesi Öncesi Kripto Para Borsası Poloniex’ten Trading Açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Unocoin Borsası Hindistan’ın ilk Kripto ATM’sini Hizmete Açıyor! Portekiz Eski AB Bakanı: Rusya, Altın Destekli Kripto Parasını Başlatacak Coincheck, OTC Platformuna Ethereum ve XRP’yi Ekledi Bahreyn Yıl Sonuna Kadar Kripto Para Regülasyonları Oluşturacağını Açıkladı! Sirin Labs, Finney Telefonunun Üretilmeyeceği Spekülasyonlarına Cevap Verdi TRON ve Liverpool Ortak mı Oluyor? Yalanlama Geldi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır