Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash [BCH] Destekçisi Roger Ver, Bitcoin’in Gerçek Değerini Altın ile Karşılaştırdı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash [BCH] Destekçisi Roger Ver, Bitcoin’in Gerçek Değerini Altın ile Karşılaştırdı
Bitcoin Cash [BCH] Destekçisi Roger Ver, Bitcoin’in Gerçek Değerini Altın ile Karşılaştırdı18 Eylül‘de Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, Güney Kore’nin kanalı SBS CNBC ile yaptığı röportajda Güney Kore’deki Bitcoin Cash’in (BCH) büyümesi ve kanunlaştırılması hakkında konuştu. Ayrıca Bitcoin‘in [BTC] asıl değeri hakkında da açıklamalarda bulundu.

Federal Rezerv Yönetim Kurulu Başkanı Jerome Powell’in de yaptığı son açıklamada değindiği gibi, kripto para piyasasını çevreleyen küresel endişeler hakkında konuşuldu. Roger, kripto para birimlerinin gerçek bir değerinin olmadığını belirtti.

Ünlü BCH savunucusu konu hakkında şunları ifade etti:

“Bunu söylediğini duydum. Ve bir şey söylemesi, aslında onun konsept (kripto para birimleri) hakkında hiçbir şey bilmediğini gösteriyor.  Asıl değer diye bir şey kesinlikle yoktur. Altının da esas bir değeri yoktur. Değer aslında ona sahip olanın aklında olan bir şeydir. ”

Roger Ver’in açıklamalarına göre, eğer dünya üzerinde altına bakıp buna değer biçen insanlar olmasaydı altının hiçbir mali değeri olmazdı. Roger daha sonra aynı kavramın Bitcoin için de geçerli olduğunu ve hiçbir insanın BTC’ye özel bir değer biçmemesi durumunda, lider kripto para biriminin de altın gibi değersiz olmuş olabileceğini vurguladı.

Bitcoin Cash destekçisi, söz konusu olayın Avusturya Ekonomi Okulu‘nun temel öğretisi olduğunu söyledi. Ver bunun yanı sıra, Federal Rezerv bünyesinde çalışan insanların da bu kilit noktayı anlamamalarından dolayı, ”böyle salakça şeyler” söylemeye alışkın olduklarını vurguladı.

Roger Ver son olarak şu sıralar Kore piyasasında Bitcoin Cash ile ilgili bir furya oluşmaya başladığını ve bir çok platformun BCH kullanılarak hayata geçirildiğini ifade ederek sözlerini noktaladı.

“Dün çok sayıda toplantımız vardı ve bugün Kore içerisinde Bitcoin Cash entegrasyonu ile uğraşmakta olan işletmelerle daha fazla toplantımız var. Bunun temel nedeni ise Bitcoin Cash’in en kullanışlı, yaygın ve kripto para geliştirmeye en elverişli platform olmasından ibaret. Bu yüzden genel anlamda burada yani Kore’de ve dünyada ilgi giderek büyüyor.”

Bitcoin Cash [BCH] Destekçisi Roger Ver, Bitcoin’in Gerçek Değerini Altın ile Karşılaştırdı isimli makale Ecem ÖZYURT tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash [BCH] Destekçisi Roger Ver, Bitcoin’in Gerçek Değerini Altın ile Karşılaştırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stellar 2% düşüşle 0,07726 seviyesinin altına geriledi Kazılacak 3 milyon Bitcoin kalırken Bitmain, dünyanın en büyük madencilik tesisini duyurdu Bitcoin’de genel fiyat hareketi olumlu  2019’da yatırım yapılabilecek en İyi kripto para birimleri Hong Konglu Gazeteci: Brexit ve 1 Nisan Şakaları Fiyatları Arttırmış Olabilir Dünya Borsalar Federasyonu’ndan “Bitcoin türevlerini yasaklamayın” çağrısı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır