Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Boğası Tim Draper: Sert Regüle Edilen Ülkeler Fakirleşiyor, İtibari Paradan Kripto Paraya Geçiş Kaçınılmaz!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Boğası Tim Draper: Sert Regüle Edilen Ülkeler Fakirleşiyor, İtibari Paradan Kripto Paraya Geçiş Kaçınılmaz!
Bitcoin Boğası Tim Draper: Sert Regüle Edilen Ülkeler Fakirleşiyor, İtibari Paradan Kripto Paraya Geçiş Kaçınılmaz!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin ve diğer kripto paralara olan inancı ve bunları savunması ile tanınan ABD’li ünlü risk sermayedarı Tim Draper, itibari para birimlerinden Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine geçişin kaçınılmaz olduğunu ve bunun birkaç yıl içerisinde gerçekleşeceğini ifade etti.

Hükümetin eninde sonunda kontrol etmekten vazgeçeceğini ve hizmet sağlayıcısı haline geleceğini ifade eden Draper, lider kripto para birimi Bitcoin’e oldukça güveniyor. Regülatörlerin koydukları katı kurallar ile yeniliği engellediğini dile getiren Draper, Çin örneği ile kontrolün ne denli aşırı olabileceğini ifade etti. Çin geçtiğimiz yıllardan bu yana kripto paralara ve Bitcoin’e sıkı yasaklar dayatmakta ve Draper bu kafa yapısının değişmesi gerektiğini düşünüyor.

Draper’in açıklamalarına göre Japon hükümeti bu durumu fark eden ve bir grup girişimci çekmeyi başaran nadir devletlerden birisi oldu. Hükümetlerin dünyanın açık bir yer olduğunu ve bir hükümet olarak kendi vatandaşlarına iyi hizmet etmenin şart olduğunu anlaması gerektiğini vurgulayan Draper, insanların artık hükümetlere bağlı itibari paralardan kurtulmak isteyeceklerini de vurguladı.

Hükümetlere ve merkezi sistemlere bağlı olan paraların, yavaş yavaş insanların ilgisini kaybedeceğini ve birçok vatandaşın artık küresel ve merkeziyetsiz paralara geçiş yapacağını belirten ünlü girişimci, Bitcoin’in tam olarak aranan kan olduğunu da cümlesinin arasına sıkıştırdı.

Draper önümüzdeki üç yıl içerisinde Starbucks (NASDAQ:SBUX) içerisinde sadece Bitcoin ile alım yapılabileceğini belirttiği açıklamalarıyla da adından söz ettirmişti.

Bitcoin Boğası Tim Draper: Sert Regüle Edilen Ülkeler Fakirleşiyor, İtibari Paradan Kripto Paraya Geçiş Kaçınılmaz! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Boğası Tim Draper: Sert Regüle Edilen Ülkeler Fakirleşiyor, İtibari Paradan Kripto Paraya Geçiş Kaçınılmaz! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

AB Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi’den Bitcoin hakkında önemli açıklamalar John McAfee ve Peter Brandt’tan “efsanevi” Bitcoin tahmini Trace Mayer’e Göre Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Ciddi Bir Düşüş Görecek Kripto Para Piyasası, Dünyanın En Büyük Ekonomik Balonlarından Dot-Com’u Geride Bıraktı! Binance’in Amerika Platformuna Yeni Yönetici Venezuela Ticaret Anlaşmalarında Petro Kullanmak İstiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır