Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Bazı Borsalarda 3.585 Dolara Düştü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Bazı Borsalarda 3.585 Dolara Düştü!
Bitcoin Bazı Borsalarda 3.585 Dolara Düştü!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatı bazı kripto para borsalarında 3.585 dolar seviyesine kadar düştü. Bir süre önce 4.000 doların üzerini görmesi ile yatırımcılarına mutlu anlar yaşatan kripto para biriminin bugün tekrar düşüşe geçmesi, yatırımcılar açısından çok büyük moral bozukluğuna sebep oldu. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin %9 oranlarını aşması ve bugün akşam saatlerinde tekrar 3.600 dolar seviyesinin altına düşmesi dolayısı ile yatırımcılar piyasadaki yatırımlarını çekmeye başladı. Bitcoin Cash sahiplerinin düşüşleri yakından izlediğini belirttiği piyasa ortamında, yatırımcıları bekleyen dip fiyat beklentisine bugün gidilecek olan yolun ve fiyat engellerinin aşılabilecek olduğu tartışılmaya başladı.

Bitcoin 3.000 Dolar Mı Olacak?
Bitcoin fiyatının 3.000 dolara düşüp düşmeyecek olduğu konusunda henüz belirli bir beklenti yok. Sadece beklentilerin 3.000 dolar ve altına gerileyebilecek olduğu yönünde olması ve fiyatının düşmesi ile gelecek yıl ortasına kadar yükselmeyecek olduğu ve 2018 yılı sonunda veya 2019 yılı ilk çeyreğinde en düşük fiyat seviyesini görebilecek olduğu belirtiliyor. Yatırımcılar açısından kripto para birimlerinin ne kadar süre değerini koruyabileceği ve piyasada ne kadar süre ilgi göreceğini kendi fiyat dengesi belirleyecek.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Bazı Borsalarda 3.585 Dolara Düştü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i 10 bin doların üstüne taşıyacak 3 sebep Cardano Toplu Satışlarla %10,03 Düşüş Yaşadı Visa’dan Kripto Para Topluluğunu Güldüren Hamle Ripple (XRP)’ı Ay’a Çıkaracak Fiyat Tahminleri Karşınızda! Wall Street’in en ünlü Bitcoin tahmincisi, tahmin yapmayı bıraktı En az 10 BTC’li adresler tavan yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır