Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Ayı Piyasasını Atlatırsa 5.000 Dolar Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Ayı Piyasasını Atlatırsa 5.000 Dolar Olabilir
Bitcoin Ayı Piyasasını Atlatırsa 5.000 Dolar Olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin kripto para kışını atlatması durumunda önünde 5.000 dolar seviyesi var. Bitcoin fiyatının yükselmesi için yatırımcılar kısa vadede ne kadar artış olabilecek olduğunu ve fiyatların ne kadar yükselecek olduğunu merak ederken, aynı zamanda yatırımcıların bir bölümü de fiyatların yükselmesi için ne kadar süre beklemeleri gerektiğini düşünmekteler. Analistler 5.000 dolar seviyesi için 4.200 dolar seviyesinden geri dönen Bitcoin için 4.600 dolar seviyesine kadar düşüş riskinin çok yüksek olabileceğini ve fiyatların düşmesinin an meselesi olabileceğini belirtiyorlar ve kripto para sahiplerini olası düşüşler konusunda uyarıyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselmesi ve buna bağlı olarak yatırımcıların piyasada kripto para hacmi yükseliş beklentisinin ne zaman gerçekleşecek olduğu yine piyasa verilerine bağlı olarak uzun bir zaman alabilir. Yatırımcılar, kısa vadeli yatırımlarında ne kadar para kazanabilecek olduklarını merak ederken, aynı zamanda uzun vadede kazanacak oldukları tutarların ne kadar olacağınıda merak ediyorlar.

Bitcoin fiyatının 5.000 dolardan önce en az 4.600 dolar ila 4.800 dolar arasında bir seviyeyi görmesi gerektiği konusunda kripto para analistleri hemfikir.

Bitcoin Ayı Piyasasını Atlatırsa 5.000 Dolar Olabilir adlı makale ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Ayı Piyasasını Atlatırsa 5.000 Dolar Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sirin Labs’ın Beklenen Blockchain Telefonunun Özellikleri Tanıtıldı 24 Ekim Bitcoin analizi: Hızlı BTC düşüşü sonrası gözler yeni destek noktasında Hisse Senedi Piyasalarındaki Volalite BTC’ye Kıyasla Ne Durumda? MACD İndikatörüne Göre Bitcoin’in Ayı Düzeltmesi Boğaya Dönüyor! Microsoft Excel’deki Para Birimleri Arasında Artık Bitcoin de Var Flaş kripto para haberleri: Bitcoin 332.733 dolara yükselecek, Ethereum yükseltmesi, XRP,XLM ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır