Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 4.200 Dolar Seviyesini Aştı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 4.200 Dolar Seviyesini Aştı!
Bitcoin 4.200 Dolar Seviyesini Aştı!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatındaki gelişmeler sürerken, yatırımcıların bir kısmının alım talebini daha fazla arttırması sonucunda dengelenme süreci daha fazla iyileşti. Kripto para borsaları tarafından manipülasyon yapıldığı iddialarının ortaya çıkması sonrasında hükümetlerin kendi işlemlerini araştırmasından korkarak hileli işlemlerde geri adım attıkları iddia edilen kripto para borsalarının da bu işlemlerde geri adım atmasının Bitcoin fiyatı üzerinde etkili olan fiyat artışlarını sağlayan etkenlerden sadece bir tanesi olduğu belirtildi.

Bitcoin yükselecek!
Bitcoin 4.200 dolar seviyesini aşması ile 4.000 dolar seviyesinde dengelendiğini gösterdi. 4.000 dolar seviyesi kripto para fiyatlarının tamamı için en önemli seviyelerden bir tanesi olduğundan dolayı yatırımcıların, kripto paralar ile ilgili olarak gösterecek oldukları her ayrı ilgi ve her alımda fiyatların yükselmesine yönelik artışlar olabilecek.

Bitcoin bazı borsalarda 4.300 dolar seviyesine yakın seyrederken, en düşük ise 4.200 dolar seviyesinde seyrediyor. Henüz fiyatlar oynak olsa da dengelenme sürecinin 4.000 dolar ve üzerinde olmasından dolayı yatırımcılar açısından sürecin çok olumlu olabilecek olduğu yükselişlerin aynı hızda daha da fazla hızlanarak devam edebilecek olduğu tahmin ediliyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 4.200 Dolar Seviyesini Aştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra’da İlk Çatlak Tron Nasıl Satın Alınır? 4 Adımda TRX Satın Alma Rehberi Finans Otoritesinden Bitcoin ve Altcoin Uyarısı Rusya’daki Fikri Mülkiyet Mahkemesi Blockchain Teknolojisini Kullanıyor 200 milyar doları yöneten ‘Tahvil Kralı’ndan Bitcoin tahmini Coinbase Kelly İle Çalışmaya Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır