Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 3.700 Dolara Geriledi, 3.000’e Yakın Adım

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 3.700 Dolara Geriledi, 3.000’e Yakın Adım
Bitcoin 3.700 Dolara Geriledi, 3.000’e Yakın Adım

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatındaki düşüşlerde 300 dolar eksildi. 4.000 doları tekrar görmesinin ardından 3.700 dolara gerileyen kripto para biriminin yaşadığı gerileme yatırımcılarına ise zorlu günler yaşatmayı sürdürüyor. Bitcoin Cash hard forkuna bağlı ve belirsizliklere bağlı olduğu her gün tekrar edilen düşüşlerin nedeni ile ilgili olarak yapılan açıklamaların dışında ne zaman yükselecek olduğuna dair umutla bekleyen yatırımcılar, 4.000 dolar seviyesinin tekrar altının görülmesinin ile birlikte düşüşlerin uzun sürebileceğini düşünmeye başladı.

Bitcoin 4.000 dolar seviyesinden aşağı düşünce 3.000 dolar olabileceği ve yeni sınır beklentisinin 3.500 dolar değil, artık 3.000 dolar olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin düşecek mi?
Bitcoin 3.000 dolar seviyesine kadar düşmesi bekleniyor. Yatırımcıların elindeki kripto paraları bu süreçte tutup tutmayacak oldukları ve nasıl karar verecek olduklarına bağlı olarak düzgün kararlar alarak yatırımlarını olabildiğince değerli korumaları ve düşüşleri iyi takip ederek olası düşüşlerden en az oranda etkilenmeye ve kurtuluş yolunu kendi kendilerine belirlemeleri öneriliyor. Bitcoin düşüşünün 3.000 dolar sınırından sonra ne olacağını ise belirli bir süre zamandan sonra analistlerin açıklamaları belirleyecek.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 3.700 Dolara Geriledi, 3.000’e Yakın Adım - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Şantajı ile Bomba Tehdidinde Yeni Perde: Olay Hong Kong’a Sıçradı Stablecoin JPM Coin’in Testleri Yıl Sonuna Kadar Başlayacak! Brian Kelly: “Bitcoin, bir makro ticarete başlıyor.” Sirin Labs’in Çıkardığı ‘Dünyanın İlk Blockchain Telefonu’ Londra’da Satışa Sunuluyor Brezilya’da Bir Kripto Para Borsası Daha, Mahkemece Haklı Bulundu Bakkt’tan İyi Haberler Gelmeye Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır