Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi?
Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi?Binance, ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olmanın yanı sıra, günbegün yaptığı girişimler ve attığı adımlarla da adından çok kere söz ettirmeyi başarıyor. Özellikle 2018 yılının son çeyreğine doğru yaşanan Tether krizi sonrası birden fazla stabil koin’in piyasaya giriş yaptığına tanıklık etmiştik.

Binance kripto para borsası da geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde USDⓈ olarak adlandırdığı toplu stabil koin ‘sepetini’ piyasaya sürmüş ve PAX, TrueUSD (TUSD), USD Coin gibi stabil koin’leri platformuna eklemesinden sonra ciddi spekülasyonlara yol açmıştı.

Sektörün önde gelen isimlerinden Larry Cermak, o tarihlerde yayınladığı bir gönderi ile Binance’nin Tether’e bağımlılığı azaltmak için bu gibi olaylara giriştiğini ve aslında stabil koin ‘sepeti’ oluşturma amacının olmadığını ifade etmişti.

Binance 7 Ocak tarihinde yaptığı bir yeni açıklama ile PAX/TUSD, USDC/TUSD ve USDC/PAX işlem paritelerini platforma eklediğini duyurdu ki zaten mevcut olan spekülasyonlar yeni haber ile iyice arttı.

Görünüşe göre stabil koin savaşları 2019 yılında da kızışmaya ve artmaya devam edecek ve Tether’in tahtı da ciddi bir şekilde tehlikede.

Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Bitcoin Yatırımcısı: 3 Milyon Dolar Kaybettim Bitcoin 2% artışla 11.001,0 seviyesinin üzerine çıktı Fantom’a Destek Destek Üstüne Winklevoss İkizleri, Gemini Borsası’nın 2019 Yılı Planlarından Umutlu Bitcoin Bakkt ve ABD Senatosu etkisinde yükselmeye devam ediyor Ethereum’un Geleceği: Fiyat Artacak Mı, Düşecek Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır