Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Yeni Bilgi Platformunu Duyurdu: Binance Info 2.0

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Yeni Bilgi Platformunu Duyurdu: Binance Info 2.0
Binance Yeni Bilgi Platformunu Duyurdu: Binance Info 2.0CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük hacme sahip kripto para borsası Binance, yakın zamanda Info 2.0 isimli bilgi platformunun beta versiyonunu duyurdu. Söz konusu bilgi portalı kullanıcıların her bir proje, ağ ve onların sağladığı hizmetler hakkında çabucak bilgi elde etmesini amaçlıyor.

Yapılan duyuruya göre Info 2.0 şu an için 1,400 koine ve tokene sahip olup, bunların hepsi Binance ekibi tarafından analiz edilmekte. İlk araştırmalar kapsamında Binance ekibi 50 farklı derecelendirme kurumunun yanı sıra, çeşitli yatırım ve medya firmalarından topladığı küresel bilgileri 1.000 üzerinde raporlar harmanlayıp bu verilere ulaştı. Söz konusu raporlar kripto para projelerini 1’den (en kötü) 5’e kadar ( en iyi) sıralandırıyor.

Binance bu yeni bilgi platformu ile ”kendi blockchain eko sistemlerinin temelini atmak, endüstri için bir değer oluşturmak ve iyi bir ekolojik model oluşturarak üretim konusunda kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak” gibi hedeflere sahip. Binance Info 2.0 platformunun endüstri çapında ayrı bir değer oluşturup kapsamlı ve objektif bir ölçüt sağlayacağını düşünmekte.

Özellikle 2018 senesi içerisinde CoinMarketCap hakkında çıkan kanunsuz işler yapıyor dedikodusu, bir çok kullanıcının yeni veri platformu arayışına girmesine neden olmuştu. Her sektörde olduğu gibi kripto para sektöründe de ihtiyaçlar karşılanmadığı sürece başka rakipler ortaya çıkıp rekabeti kızıştırabilir. Binance gibi köklü bir kurum ise CMC için korkutucu olabilir.

Binance Yeni Bilgi Platformunu Duyurdu: Binance Info 2.0 isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Yeni Bilgi Platformunu Duyurdu: Binance Info 2.0 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analistler Bitcoin İçin Kritik Seviyeleri Açıkladı! Mati Greenspan: Bitcoin İçin Bütün Gözler 5.350 Dolar Seviyesinde Ripple Yöneticisi Dan Morgan: ”En Büyük İştah Asya’da” Google Verileri Güney Kore’de Bitcoin’in Patlamak Üzere Olduğunu Kanıtladı! CFTC BitMEX soruşturması Bitcoin pazarını bozmaya devam ediyor Bitcoin 4% artışla 9.039,6 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır