Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance ve Tron, Malta Tabanlı Yardım Kurumuna 100.000 Dolarlık Bağış Yapacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance ve Tron, Malta Tabanlı Yardım Kurumuna 100.000 Dolarlık Bağış Yapacak
Binance ve Tron, Malta Tabanlı Yardım Kurumuna 100.000 Dolarlık Bağış YapacakKripto para piyasası yavaş yavaş gerçekten yükseliş göstermeye devam ederken, önde gelen kripto para borsalarından Binance ve blockchain tabanlı merkeziyetsiz uygulama platformu Tron da, ciddi bir bağış sözünde bulundu. Tron Foundation başkanı Justin Sun tarafından yapılan duyuruda, 100.000 dolarlık bir bağış yapacağı açıklandı:

”Tron her zaman blockchain’in sosyal iyilik için devasa bir potansiyele sahip olduğuna inandı. Teknoloji lideri olarak, BCF ve Malta ile ortaklığımız daha iyi şeyleri başarmak için değişimin bir çok yolundan birisi. Malta Community Chest Fund’u destekliyoruz.”

Blockchain teknolojisi sadece kripto para birimleri konusunda değil, bankacılık, sağlık, hükümet, sigorta ve buna benzer bir çok alanda ciddi değişimler getirmeye devam ediyor. Binance CEO’su CZ de geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir gönderide blockchain teknolojisinin insanlara yapılan iyilik ve bağışlarda, getirdiği şeffaflık ile devrimsel bir teknoloji olduğunu vurgulamıştı.

Tron ve Binance bu sebeple blockchain teknoojisini seçerek Malta’nın ulusal yardım kuruluşuna 100.000 dolarlık bağış yapma kararı aldıklarını ve önde gelen problemlerin çözülmesinde aktif rol alacaklarını duyurdu. Malta, 2018 yılında yaptığı yenilikler ile Binance ve OKEx gibi kripto para borsalarının kendi topraklarına gelmesini sağlamıştı ve hala aktif olarak büyümekte.

Binance ve Tron, Malta Tabanlı Yardım Kurumuna 100.000 Dolarlık Bağış Yapacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance ve Tron, Malta Tabanlı Yardım Kurumuna 100.000 Dolarlık Bağış Yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Havale İşlemlerinde Kripto Para Kullanımı Giderek Artıyor IMF Başkanı Christine Lagarde, Kripto Para Birimlerinin Gelecekteki Yöntemleri Değiştirebileceğine İnanıyor Facebook Kendi Kripto Parası İçin CFTC ile Toplantı Düzenledi ICO Sektörü Ölüyor: 2.6 Milyar Dolardan, 65 Milyon Dolara Düşüş! Kayıpların Sürmesiyle Bitcoin 7.000$ Seviyesinin Altına Düştü Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır