Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi!
Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi!Binance, bugün yaptığı bir duyuru ile piyasaya yeni çıkmış bir stabil koin olan True USD (TUSD) için olan trading paritelerine yenilerini eklediğini duyurdu.

Trading hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, özellikle son zamanlarda Tether’e olan bağımlılığı azaltmak için diğer stabil koinlerle ilgili çeşitli atılımlar yapmaktaydı ve XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens, EOS ile Binance Coin‘in TUSD paritesi olarak eklenmesi, bunların en günceli oldu.

Binance ilk olarak yaptığı açıklamada, söz konusu paritelerin 7 Aralık 2018, Türkiye saati ile 13:00 itibariyle listelenmiş olacağını belirtti. Ancak kripto para borsası daha sonra yaptığı ek bir açıklamada, BNB/TUSD, BTC/TUSD ve ETH/TUSD paritelerinin ”daha sonraki bir tarihe” ertelendiğini, diğer kripto para paritelerinin ise planlandığı gibi listeleneceğini vurguladı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao ise, durum hakkında tweet attı ve şunları ifade etti:

”Özür dileriz, piyasada karışık baz pariteler ile ilgili küçük bir hata tespit ettik. Ciddi bir şey yok, ancak ilk olarak bunu düzelteceğiz.”

CZ’nin açıklamasından sonra, belirtilen paritelerin de yakında listeleneceğini söylemek mümkün.

Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Monero Geliştiricisi: SEC’in Rehberi Bizim İçin Bir Şey İfade Etmiyor ”Bu Endişe Verici Gelişme Karşısında Bitcoin Kullanabilirler” ABD’deki Yetkililer Bitfinex’ten Çalınan Paraları İade Ettiler Teknoloji Değişim Finansını Nasıl Bloke edebilir Bitcoin rallisi yaşanıyor – Peki Bitcoin parabolik yükselmeyi nasıl başardı? Colorado Valisi Kripto Para Yasasını Onayladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır