Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Kurumsal Kripto Para Traderları İçin Çoklu Hesap Özelliğini Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Kurumsal Kripto Para Traderları İçin Çoklu Hesap Özelliğini Tanıttı
Binance Kurumsal Kripto Para Traderları İçin Çoklu Hesap Özelliğini TanıttıDünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, yeni getirdiği özellik ile kurumsal yatırımcılara daha fazla yardım etmek istiyor. Perşembe günü açıklanan yeni duyuruya göre, söz konusu yedek veya çoklu hesaplar, kurumların her bir firma için birden fazla trading hesabı açabilmesini ve her bir hesabın farklı düzeylerde erişim ile kontrol yetkilerine sahip olabilmesini mümkün hale getirecek. Şirketlerin ‘asıl’ hesapları ise bu yardımcı hesapların hepsini kontrol edip, bunlara ihtiyaç duyduğu kadar yetki verme özelliğine sahip olacak.

Yapılan duyuruya göre, tek bir kurumun 200’e kadar kripto para hesabına sahip olabilmesinin önü resmen açılmış oldu. Binance farklı düzeylerde hesapların yanı sıra, yan hesapların birbiri arasında hiçbir işlem ücreti olmadan transfer yapabilmesini ve onlara özel tasarlanmış bir API limiti ile normal bir traderdan daha fazla trade yapabilmesini de sağladı.

Tabii ki hizmetten yararlanmak için kurumsal bir firma olduğunun ispatlanması ve bunun da ötesinde, 3. Seviye kurum veya daha üstü olmak gerekiyor. Daha önce borsa tarafından yayınlanan bir blog gönderisinde, 3. seviye ve üstü olmak için minimum 1.000 BNB bakiyesine ve son 30 gün içerisinde en azından 4.500 Bitcoin ticari hacmine sahip olmak gerekiyor.

Binance kripto para borsasının yanı sıra, geçtiğimiz tarihlerde ABD’li güvenlik firması BitGo ve başka bir kripto para borsası Poloniex de, özellikle kurumsal yatırımcıları hedef alan yeni hizmetlerini duyurmuştu.

Binance Kurumsal Kripto Para Traderları İçin Çoklu Hesap Özelliğini Tanıttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Kurumsal Kripto Para Traderları İçin Çoklu Hesap Özelliğini Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Avustralyalı Kripto Ödeme Startup’ına 2.5 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı Eski JPMorgan analisti: Bitcoin için dua zamanı Kripto Para Ödeme Startup Firması Uphold, Yeni Kripto Faiz ve Kredi Ürününü Tanıttı İkiye bölünen Bitcoin Cash madencilikte sınıfta kaldı: Bitcoin’den yüzde 50 daha az kârlı IMF Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto paraların yeniden inşası için zorlayıcı rol oynuyor Digital Currency Group, Yaptığı Kripto Para Yatırımlarını Dökümante Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır