Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Coin Bir Kripto Parayı Daha Geçmeyi Başardı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Coin Bir Kripto Parayı Daha Geçmeyi Başardı!
Binance Coin Bir Kripto Parayı Daha Geçmeyi Başardı!

2/2


2/2

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance‘nin kripto para birimi olan Binance Coin, ilk başta borsa içi ücretlerin ödenmesi için piyasaya sürülen ufak çaplı bir kripto para olarak tanınmış olsa da, son zamanlarda yapılan atılımlar BNB’yi inanılmaz bir yere getirdi.

Binance Coin özellikle geçtiğimiz tarihlerde üst üste gelen yeni gelişmeler ile ciddi bir ivme sağladı. İlk olarak Binance Chain, daha sonra da BitTorrent ICO’su sayesinde toplam piyasa hacmine göre en büyük 10 kripto para birimi arasına girmeyi başaran BNB, basın saati itibariyle top 10 içerisindeki ilerlemesini bir kademe yukarıya taşıdı.

Basın saatine göre %1.85’lik bir yükselişe sahip olan Binance Coin, geçtiğimiz günlerde Tron (TRX) kripto para birimini geride bırakmasından sonra, şimdi de Stellar’ı geride bıraktı ve en büyük sekizinci kripto para birimi unvanına kavuştu.

Binance Coin Bir Ayda Değerini İkiye Katladı
CoinMarketCap üzerindeki Binance Coin grafiklerine bakıldığında, kripto paranın 1 Şubat tarihinde 847 milyon dolarlık toplam piyasa hacmine sahip olduğu ve an itibariyle bunu resmen ikiye katladığını görmek mümkün.

Bütün kripto paralar ayı piyasasından muzdaripken ve Bitcoin an itibariyle 4.000 doların altında seyrederken, Binance Coin’in böylesine yükseliş yaşaması yatırımcılarını sevindirse de, piyasa için kötü haber işaretçisi olabilir.

Binance Coin’in yanı sıra Tron da son zamanların yükselen kripto parasıydı ancak geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Tron nispeten yatay bir grafik çizmeye başlasa da, Binance Coin yükselişini sürdürmekte.

Binance Coin Bir Kripto Parayı Daha Geçmeyi Başardı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Coin Bir Kripto Parayı Daha Geçmeyi Başardı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitmain Halka Arza Hazırlanıyor Elon Musk En Sevdiği Kripto Paranın Dogecoin Olduğunu Söyledi Piyasa Hacmi 222 Milyar Doları Gördü! Çin, Yılın Son Kripto Para Değerlendirmesini Yaptı – Bitcoin Düşüşte Bitcoin 4.000 doların altına düşebilir mi? SEC Üyesi Bitcoin ETF’si Hakkında Konuştu: Kesin Bir Sonuç Yok

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır