Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CFO’su: Platforma Yeni Stabil Koinler Ekleyebiliriz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CFO’su: Platforma Yeni Stabil Koinler Ekleyebiliriz
Binance CFO’su: Platforma Yeni Stabil Koinler EkleyebilirizBinance CFO’su Wei Zhou, yaptuğı açıklamada borsaya daha fazla stabil kripto para ekleyip alternatifleri çoğaltmak için çalıştıklarını ifade etti.

Zhou, platforma daha fazla stabil kripto para eklemeyi düşünebileceklerini ifade ederken, bunun ana amacının da müşterilere daha fazla opsiyon sunmak olduğunu ifade etti. Zhou, bu hamlelerin Tether ile aralarında olan ilişkiye ya da USDT’nin platformdaki geleceği ile bir ilgisi olmadığını da sözlerine ekledi.

Son olarak Paxos Standart ve True USD’yi platforma ekleyen ve müşterilerine üç farklı stabil kripto para opsiyonunu sunan Binance’in bu konu ile ilgili çalışmalar yapmaya devam etmesini, birçok otorite borsanın Tether’e olan güveninin sarsılmasının bir sonucu olarak yorumladı.

Zhou şu anda Binance araştırma ekibinin piyasadaki hemen her stabil kripto parayı incelediğini ve bu konuda ciddi bir çalışma yürüttüklerini açıkladı. Zhou’ya göre bu koinler arasında, Winklevoss kardeşlerin borsası olan Gemini’nin çıkardığı Gemini Dollar da var.

Zhou son olarak Binance’in Uganda’da açtığı itibari para borsası ile ilgili de konuştu. Başarılı isim , konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

”Şu anda dünyada bazı ülkelerin Bitcoin ya da diğer kripto paraları itibari paraya çevirme şansları pek yok. Biz de Binance olarak bu bölgelere odaklandık. Uganda da bu ülkelerden birisi. Dünyanın bu alanda  geride kalmış bölgeleri ile ilgili yapacağımız çalışmalar önümüzdeki dönemde de devam edecek.”

Binance CFO’su: Platforma Yeni Stabil Koinler Ekleyebiliriz isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CFO’su: Platforma Yeni Stabil Koinler Ekleyebiliriz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bithumb Kripto Para Borsası Yeni Ortaklık  İle Orta Doğu Bölgesine Giriş Yaptı! Bitcoin Fiyatı 4 Yıl İçinde 100.000 Dolar’dan Yüksek Olacak İngiltere’de Yaşayan İranlı Öğrenciler, Yaptırımlardan Kurtulmak İçin Bitcoin Kullanıyor! BNB’de Yüzde 11 Düşüş! Bitcoin kümülatif işlem ücretlerinde 1 milyar dolara ulaştı Binance Coin Yükseliyor! BNB 40 Dolara Ulaşabilir mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır