Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’sunun ”kripto para işlem hacmi” açıklaması yaşanan dramı ortaya koyuyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’sunun ”kripto para işlem hacmi” açıklaması yaşanan dramı ortaya koyuyor!
Binance CEO’sunun ”kripto para işlem hacmi” açıklaması yaşanan dramı ortaya koyuyor!

© Reuters.  © Reuters.

8 Kasım perşembe yani dün Ran Neu- Ner, CNBC’de kripto programı sunucusu, Changpend Zhao (CZ) ile gerşekleştirilmiş bir video röportaj yayınladı. Dünyanın en büyük borsası Binance CEO’sunun ”kripto para işlem hacmi” açıklaması yaşanan dramı ortaya koyuyor! CZ ile yapılan röportajdan satır başlarını sizin için paylaşıyoruz.

Kripto para işlem hacmi SOS veriyorS: Borsalarda dşen işlem hacminden endişe duyuyor musunuz?

C: Çok değil… İşlem hacmini hangi zamanla kıyasladığınıza bağlı… Eğer Temmuz ve Ağustos aylarıyla kıyaslarsanız, şu an işlem yoğunluğunun biraz daha düşük olduğunu görürsünüz. Çünkü fiyatlar şu an daha stabil. Eğer fiyatlarda hareket olmazsa, insanlar daha az ticari işlem gerçekleştirir. Ocak ayı ile kıyaslarsanız, işlem hacminin %90 düştüğü sonucu karşımıza çıkar. Eğer iki ya da üç yıl öncesiyle kıyasarsanız, şu anki hacim devasa! Hala kârdayız!

S: Hala hızlı şekilde hesap açıyor musunuz?

C: Ocak ya da Şubattaki gibi hızlı değil. Hala bugün belirli sayıda yeni hesap açılma talebini onaylıyoruz. Borsamızda var olan kripto adeti günden güne büyüyor..

S: OTC pazarının piyasayı ele geçireceğini düşünüyor musunuz?

C: İşittiğim kadarıyla OTC pazarı büyük çapta kripto alım satım işlerinde geçerli.

S: Piyasayı harekete geçirebilecek olan dinamo sizce nedir ?

C: Gerçekten bilmiyorum.. Bir sürü güzel haber görüyorum ama fiyatlara etkisi olmuyor… er ya da geç piyasalar hareketlenecek.. birşeyler piyasayı ateşleyecek.

S: Binance borsasının başarısının altında ne var?

C: Ürünlerimizin çok hızlı ve güvenli olduğunu düşünüyorum… Bence, kripto dünyasında güvenlik çok çok önemli… Bugün, devam etmemizi sağlayan şeyin değer sistemimiz olduğunu düşünüyorum.

Birinci prensibimiz, müşterimizi korumaktır. Onları korumak için gerçekten çok büyük uğraş veriyoruz, hatta savaş diyebilirim. Her zaman müşterilerimizi korumak için sürekli olası senaryolar üzerinde çalışıyoruz… Şu ana kadar da bu konuda iyi bir etiketimiz var sanırım.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’sunun ”kripto para işlem hacmi” açıklaması yaşanan dramı ortaya koyuyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Balinalarının Son 2 Aylık Hareketleri ‘Şüphe’ Uyandırıyor! Bitcoin 2% artışla 11.001,0 seviyesinin üzerine çıktı 2020’de Bitcoin borsalarına daha fazla saldırı beklentisi Bakkt CEO’su Açılış Tarihi ile İlgili Konuştu: Bir Maratondayız ve Yarış Günü Yaklaşıyor! Bir Bitcoin madencilik şirketi daha halka arz peşinde On milyonlarca dolarlık Bitcoin sattı…

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır