Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su: Eninde sonunda Bitcoin rallisi başlayacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su: Eninde sonunda Bitcoin rallisi başlayacak
Binance CEO’su: Eninde sonunda Bitcoin rallisi başlayacak

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin rallisi başlayacak diyenler çoğalıyor. Sayısı her geçen gün artan kripto uzmanı ve endüstri liderleri yaptıkları açıklamalarla piyasaya umut aşılıyorlar. Binance CEO’su da onlardan biri

Bitcoin Rallisi Başlayacak Ama Ne Zaman?Ran NeuNer kripto piyasasında çokça bahsi edilen kişilerin başında geliyor. Kendisi OnChain Capital’in CEO’su ve aynı zamanda CNBC Africa’da Crypto Trader programının sunucusu. Bu hafta programında önemli isimler ağırlayan NeuNer bazı önemli konuların ekrana taşınmasına katkıda bulundu.

Konukları arasında VanEck’ten Gabor Gubacs ve Roger Ver ile birlikte Binance CEO’su Changpeng Zhao’yu (CZ) ağırladı.

CZ ile yapılan konuşmalar sırasında önce Binance’ın karşılaştığı sorunlar tartışılıldı. Devamında ise NeuNer sözü piyasaların genel durumuna getirdi. Aslında soru şuydu: “Bir sonraki boğa koşusunu tetikleyecek, katalizör vazifesi görecek etmen ne olabilir?”

Piyasaların geleceği hakkında iyimser tavrını koruduğunu ama bu soruyu cevaplamanın gerçekten zor olduğunu belirten CZ şu şekilde devam etti:

“Piyasaları tetikleyecek etmenin ne olacağını bilmekten ziyade bu konuda nasıl tahmin yürütmem gerektiğini bile bilmiyorum.”

2016 ICO SüpriziKendisinin yıllarca bu sektörde emek vermesine rağmen hiçkimsenin hatta kendisinin bile 2016 yılındaki Kambriyen patlaması vari ICO istilasını öngöremediğini belirtti. Piyasayı canlandıran, hayat veren 2016 yılındaki ICO patlamasıydı, o enerji devamında 2017 yılındaki FOMO’yu ve tarihi zirveleri getirdi. Bunu kimse öngöremezdi lakin gerçekleşti.

(Kambriyen Patlaması: Günümüzden yaklaşık 550 milyon yıl önce Dünya üzerindeki yaşam çeşitliliğinin ani bir şekilde inanılmaz boyutlara çıkmasına verilen ad. Detaylı bilgi için Tıklayın)

Devamında ICO’lar hakkındaki görüşlerini aktarmaya devam eden CZ şunları belirtti:

“ICO piyasasının şu an sakinleşmesi şüphesiz daha sağlıklı temellere oturması için gerekliydi. Bu sayede ICO’lar piyasaya çalışan ürün ve hizmetler sunmada daha seçici gözlerin denetimine girmiş oldu.”

NeuNer’in sorusuna en iyi şekilde cevap vermek için elinden gelenin en iyisini yaptığını belirten Zhao şunları söyledi:

“Kurumsal yatırımcıların “Fidelity Digital Asset Services veya Bakkt” gibi güvenilir vasıtalar ve tam düzenlenmiş stabil coinlerin olduğu bir kritp evrenine adım atabileceğini düşünüyorum. Bu sayede kurumsal ürünlerin piyasaya sürülmesine ön ayak olabilirler. Bu da beklenen boğaların kapısını açan, piyasa için çok güçlü bir tetikleyici etmen olabilir”

Yaşanan olumlu gelişmelerin fiyatlara henüz hiçbir olumlu etki bırakmadığının altını çizen Zhao gelecekte hangi ürün ya da hadisenin boğaların gelişini tetikleyeceğini öngöremediğini söyledi.

Devamında ise:

Ne zaman ve nasıl olacağını bilmiyorum ama olacak. Boğa koşusu er ya da geç gerçekleşecek.

Zhao kripto piyasası hakkında her daim iyimser olmasıyla meşhur. Lakin bu günlerde artan sayıda kripto analisti ve endüstri lideri de iyimser analizler yayınlama başladılar. Dibin artık görüldüğü ve geri dönüş için güçlü sinyallerin artmaya başladığını belirtiyorlar.

Daha fazla Bitcoin haberi için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su: Eninde sonunda Bitcoin rallisi başlayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg analistine göre Bitcoin’de pozisyon artırma zamanı Bitcoin Transferi İnternet Olmasa Bile Yapılabilir Milyonlarca Bitcoin bu anonim ağda el değiştiriyor Önde gelen Türk Bitcoin borsasının kurucusundan Libra, Bitcoin ve altcoin yorumu ile Bitcoin ATM’si açıklaması Binance CEO’su Changpeng Zhao, ”Dünyanın Kripto Para Birimlerini Kabul Etmesine Yardım Eden”  Adam Olmak İstiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump ile Görüştü: İşte Doların İlk Tepkisi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır