Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü
Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a ÖvgüMevcut ayı piyasasında her bir kripto para birimi kendi yöntemlerini bulmaya çalışıyor ve Tron Foundation‘un kripto para birimi Tron da, çeşitli ortaklıklar ve kripto para dünyasından çeşitli ünlü isimlerle iştirakler yaparak ayı piyasasından sıyrılma yöntemini denemekte.

23 Ekim tarihinde piyasa ve ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘ın CEO’su Changpeng ”CZ” Zhao, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda Tron’un kurucusu Justin Sun‘ın Binance’e ciddi bir bağış yaptığını açıkladı. Justin Sun geçtiğimiz günlerde bütün listeleme ücretinin oraya aktarılacağı duyurulan Binance’ın kar amacı gütmeyen Blockchain Charity Foundation (BCF) isimli girişimine tamı tamına 3 milyon dolarlık bağışta bulundu.

Sun ise 19 Ekim tarihinde yaptığı duyuruda, BinanceBCF ile iş birliği yapmaktan ve Blockchain’in kar amacı gütmeyen kuruluşlar sektörüne getirebileceği çözümler konusundan dolayı heyecanlı olduğunu vurguladı.

Justin Sun özellikle yaptığı ortaklıklar ve iş birliği anlaşmaları konusundan kendinden sıklıkla söz ettirmekte.

Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Blockchain Teknolojisi, Veri Kanununa Uyan Firmalar Tarafından da Kullanılabilir Bitcoin Transferi İnternet Olmasa Bile Yapılabilir Bitcoin yükselirken Bakkt günlük hacminde Yeni ATH’ye ulaşıyor ICO Düşmanı SEC Görevlisi Kritik Görevinden Ayrıldı! Golden cross’u ilk gören Litecoin heyecanını kaybediyor Bitcoin fiyatları, artışın yavaşlamasıyla 10 bin doların altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır