Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü
Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a ÖvgüMevcut ayı piyasasında her bir kripto para birimi kendi yöntemlerini bulmaya çalışıyor ve Tron Foundation‘un kripto para birimi Tron da, çeşitli ortaklıklar ve kripto para dünyasından çeşitli ünlü isimlerle iştirakler yaparak ayı piyasasından sıyrılma yöntemini denemekte.

23 Ekim tarihinde piyasa ve ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘ın CEO’su Changpeng ”CZ” Zhao, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda Tron’un kurucusu Justin Sun‘ın Binance’e ciddi bir bağış yaptığını açıkladı. Justin Sun geçtiğimiz günlerde bütün listeleme ücretinin oraya aktarılacağı duyurulan Binance’ın kar amacı gütmeyen Blockchain Charity Foundation (BCF) isimli girişimine tamı tamına 3 milyon dolarlık bağışta bulundu.

Sun ise 19 Ekim tarihinde yaptığı duyuruda, BinanceBCF ile iş birliği yapmaktan ve Blockchain’in kar amacı gütmeyen kuruluşlar sektörüne getirebileceği çözümler konusundan dolayı heyecanlı olduğunu vurguladı.

Justin Sun özellikle yaptığı ortaklıklar ve iş birliği anlaşmaları konusundan kendinden sıklıkla söz ettirmekte.

Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su CZ’den, Justin Sun’a Övgü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Gelişmelere Devam Ediyor – Binance Labs Afrika Çıkarması Yaptı Çin Nakit Parayı Ortadan Kaldırıp, Halkı Kripto Para Birimleri İle Kontrol Etmek Mi İstiyor? EOS Ağı Sakinleşmeye Başladı – Hesap Üretme Ücreti Yüzde 25 Düşüşte Coinbase Büyük Bir Satın Alıma Doğru Gidiyor Jimmy Song, JP Morgan ve Facebook Coin İle İlgili Olarak Konuştu Çin, Bitcoin ve Blockchain eleştirisini yasaklıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır