Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su CZ: Binance Chain Önümüzdeki Aylarda Hazır Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su CZ: Binance Chain Önümüzdeki Aylarda Hazır Olacak
Binance CEO’su CZ: Binance Chain Önümüzdeki Aylarda Hazır OlacakDünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, yaptığı son duyurular ve CEO’su CZ‘nin açıklamaları ile, hareketli bir gün geçirmekte. İşlem hacmi açısından dünyanın en büyüğü olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Singapur’da düzenlenen Forbes Blockchain etkinliğine katıldı ve uzun zamandır beklenen Binance Chain platformu hakkında açıklamalarda bulundu.

Binance resmi Twitter hesabından da paylaşılan konuşmasında Binance Chain konusuna değinen CZ, şunları aktardı:

”Binance blockchain kabulü konusunda ilerliyor ve endüstrinin gelişmesi için bir çok şey yapıyor. Örnek vermek gerekirse, üzerinde milyonlarca projenin kolaylıkla token piyasaya sürebileceği Binance chain önümüzdeki aylarda hazır olacak.”

Konferansta Bitcoin‘in gelecekteki durumuna dair fiyat tahmini yapması istenen CZ, konuya biraz ‘çekimser’ bir cevap vererek, bu konuda yorum yapmak istemediğini ifade etti ve ekledi:

”Gelecekteki Bitcoin fiyatını tahmin etmemeye çalışıyorum, çünkü söylediğim her şey bir manipülasyon olarak görülecek. Bu yüzden özgür konuşmanın bu kısmını kaybettim.”

CZ Uyardı! Bunlar Sahte Profiller
CEO bunun yanı sıra LinkedIn (NYSE:LNKD) üzerinde 500’den fazla ”Bitcoin çalışanı” gibi sahte profil olduğunu ve bunların borsa ile ilişkisi bulunmadığını duyurdu ve konu hakkında uyarılarda bulundu.

Binance CEO’su CZ: Binance Chain Önümüzdeki Aylarda Hazır Olacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su CZ: Binance Chain Önümüzdeki Aylarda Hazır Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hangisiyle İşlem Yapmak Daha Ucuz: 30$ Alan Bank of America’ya Karşı Bitcoin Kripto Paralar G20’de Yine Gündeme Gelmedi! Düşüşü Doğru Tahmin Eden Ünlü Analist Woo’dan Bitcoin Uyarısı Ekonomist: Bitcoin ”Tamam ya da Devam” Döneminde – Hamle Yapması Gerekiyor Kurumsal Kripto Kredi Firması Genesis Global Capital, 2018 Yılında Rekor Miktarda İşlem Yaptı! 2.7 Milyar Dolar Değerindeki Kripto Para Transferi Tamamlandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır