Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su CZ: 2019 Yılı Umut Vaat Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su CZ: 2019 Yılı Umut Vaat Ediyor
Binance CEO’su CZ: 2019 Yılı Umut Vaat EdiyorKripto para birimleri özellikle 2018 yılında çok zor günler yaşadı ve hala da yaşamaya devam ediyor. 2017 yılının Aralık ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin‘in yanı sıra, Ethereum, XRP ve Litecoin gibi bütün alt koinler de sert bir düşüş trendine girdi ve yaşanan bu düşüş bütün kripto para birimlerini 12 ile 15 ay geriye götürdü.

Ancak yaşanan bütün bu düşüşe rağmen, sektörün önde gelenleri pek de endişeye kapılmış gibi gözükmüyor. Dünyanın en büyük ve en popüler kripto para borsalarından Binance‘nin CEO’su Changpeng Zhao, yakın zamanda yaptığı bir röportajda, kripto para birimlerinin geleceğinde ciddi bir umut ve büyüme olduğunu ifade etti. Bitcoin’e ve onun alt koin ‘kuzenlerine’ güvendiğini ifade eden CZ, fiyat bir kere durulduğunda, işlerin eskisi gibi olacağına inandığını aktardı.

”2018 topluluk için fiyatlanma açısından oldukça zor bir yıl oldu ve bir çok projenin bu yıl devam edemediğini gördük, bu sebeple 2018 bir düzeltme yılı oldu ancak teknoloji kalmaya devam edecek ve biz 2019 yılına bir patlama ile girmek istiyoruz ve bence endüstrideki insanlar gelecek hakkında hala oldukça piyasaya güven duymakta. Dolayısıyla, bu konuda hiçbir endişeye gerek yok.”

Kripto para endüstrisi sadece yaşanan düşüş ile değil, aynı zamanda bir çok hacklenme olayı ve piyasaya zarar veren kişilerle de anıldı. 500 milyon dolarlık kripto para hacklenmesi ile ünlenen Coincheck’in başlattığı 2018 yılı, Japonya’nın da çok sert kripto para regülasyonlarına geçmesine neden olmuştu ki ülke yakın zamanda tekrar Coincheck’e kripto para borsası lisansı verme aşamasına geldiği dedikoduları ile gündeme gelmişti.

Binance CEO’su CZ: 2019 Yılı Umut Vaat Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su CZ: 2019 Yılı Umut Vaat Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tunç Şatıroğlu’ndan Bitcoin uyarısı: Düşen bıçak tutulmaz Binance CEO’su Twitter’da Bir Anket Yaptı: Boğa Piyasasında mıyız, Yoksa Ayı mı? Bitcoin’i 10 bin doların üstüne taşıyacak 3 sebep Bitcoin Satışları Devam Ediyor; FCA 24 Kriptopara Firmasını İnceliyor BitPay yöneticisi: Henüz buz dağının ucunu görüyoruz “Rusya, kripto para Bitcoin’e 10 milyar dolar yatıracak”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır