Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su CZ, 2018’in Kripto Paralar İçin ‘Düzeltme Yılı’ Olduğunu Düşünüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su CZ, 2018’in Kripto Paralar İçin ‘Düzeltme Yılı’ Olduğunu Düşünüyor
Binance CEO’su CZ, 2018’in Kripto Paralar İçin ‘Düzeltme Yılı’ Olduğunu DüşünüyorDünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance‘in CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, Bloomberg ile yaptığı bir röportajda, 2018 yılının genel olarak kripto para birimleri için bir tür ”düzeltme yılı” olduğunu ifade etti ve gelecek yıllar konusunda daha iyimser olduğunu aktardı. Ayı piyasasının bu sene bir çok kripto para topluluğu üyesini zarara uğrattığını ifade eden Zhao, Kasım ayı ortasında piyasa daha da kötüye gittiğinde, bir çok insanın paniğe kapıldığının altını çizdi.

Binance CEO’su ve kurucu ortağı Zhao, ”bu bir düzeltme yılı” dedikten sonra, fiyatın spekülatörler için ”çok güçlü bir cazibe noktası” olduğunu ancak yine de endüstrinin, kripto para birimlerinin daha fazla kabulünü ve kullanımını sağlayacak olan ”gerçek kullanım alanı” sunan uygulamalar sayesinde daha fazla büyümeye devam edeceğini de ifade etti.

Yaşanan bu düşüş ve düzeltmenin Binance kripto para borsasının planlarını nasıl etkilediği sorusuna da cevap veren CZ, borsanın şimdiye kadar bir adet itibari para – kripto para borsası piyasaya sürdüğünü, ”önümüzdeki bir ay veya sonrasında” ise ikinci veya üçüncüyü de piyasaya sürmeyi planladığını aktardı. CZ 2019 yılında toplamda 10’dan fazla itibari para borsası açmak istiyor:

”Planlarımızın hiçbiri değişmedi, hala ileriye doğru agresif bir şekilde ilerliyoruz.”

Kripto para topluluğunun en büyük sıkıntılarından birisi olan regülasyon ve hükümetlerin kripto para sektörüne dahil olması konularına da değinen CEO, endüstrinin ”kesinlik” istediğini ve ”dünyanın bir çok yerinde hala çok fazla belirsizlik” olduğunu ifade etti. Zhao’ya göre regülasyon, daha fazla ”yenilik” getirebilir.

Binance CEO’su CZ, 2018’in Kripto Paralar İçin ‘Düzeltme Yılı’ Olduğunu Düşünüyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su CZ, 2018’in Kripto Paralar İçin ‘Düzeltme Yılı’ Olduğunu Düşünüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC’ten Kripto Para Dolandırıcısına Ağır Darbe Kripto Para Madencilik Devi 650 Milyon Dolar Zarar Etti! Bitcoin 5.000 Doların Üzerinde Konsolide Oluyor! Hindistan, Kripto Para Birimlerinin ”Kullanımını” Yasaklamayı Düşünüyor! Circle CEO’suna Göre Bitcoin Her Zaman Büyümeye Devam Edecek IMF’den Ripple’a övgü dolu sözler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır