Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Bir Stabil Koini Daha Bünyesine Ekledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Bir Stabil Koini Daha Bünyesine Ekledi
Binance Bir Stabil Koini Daha Bünyesine Ekledi

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, Circle’ın Amerikan Doları’na sabit olan USDC’sini bünyesinde işlem gören stabil koin pazarına (USDⓈ) ekledi. Popüler borsa bunu, yaptığı resmi duyuruyla 14 Aralık tarihinde (bugün) kullanıcılarıyla paylaştı.

Yakın Zamanda Coinbase’e De Eklenmişti
USD Coin (USDC), ilk olarak Mayıs ayında Goldman Sachs (NYSE:GS) destekli Circle tarafından duyurulmuş ve daha sonra Eylül ayında piyasaya sürülmüştü. Yakın zamanda Birleşik Devletler’in en büyük kripto borsası Coinbase’in de platformundaki ilk stabil koin olarak bünyesinde yer verdiği USD Coin piyasa kapitali olarak en büyük stabil koinlerden birisi.

Bu Kasım ayında günlük hacim bakımından en büyük borsa olan Binance, Tether (USDT) pazarını daha fazla işlem tahtasına müsade eden USDⓈ pazarı olarak yeniden şekillendirmişti. Bu şekilde Binance’de kullanıcılar kripto paralarını dilediği stabil koine daha rahat dönüştürebiliyor.

Platforma eklenen son stabil koin olan USDC şu koinler ile takasa sunulacak: Binance Coin (BNB/USDC), Bitcoin (BTC/USDC), Ethereum (ETH/USDC), Ripple (XRP/USDC), EOS (EOS/USDC) ve Stellar (XLM/USDC).

Duyuruya göre borsa, Kasım ayında devreye girmiş eski USDC/BNB ve USDC/BTC işlem tahtalarını değiştirip liste dışı edecek.

CoinMarketCap verilerine göre Binance, son 24 saat içinde 465 milyon dolarlık işlem hacmi yakalarken USDC kripto paralar arasında piyasa büyüklüğü bakımından 24. sırada yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Binance Bir Stabil Koini Daha Bünyesine Ekledi appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Bir Stabil Koini Daha Bünyesine Ekledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasası ‘Yeniden’ Yeşillendi – Bitcoin Cash Yükselişi Sürdürüyor Kriptolar Twiter Yasaklaması ve LitePay Başarısızlığıyla Yüzleşmeye Devam Ediyor Bitcoin Düşüş Yaşayacak mı? Binance’tan Çalınan Bitcoin’ler (BTC) Harekete Geçti! Binance CEO’sundan Craig Wright’a Salvo: Bitcoin Cash SV’yi Borsadan Çıkarabiliriz Google’ye göre, Bitcoin, Ariana Grande, Kim Kardashian ve Donald Trump’tan daha iyi performans gösteriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır