Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance: Beyaz Rusya Kullanıcılarına Hizmet Vermeyeceğiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance: Beyaz Rusya Kullanıcılarına Hizmet Vermeyeceğiz
Binance: Beyaz Rusya Kullanıcılarına Hizmet Vermeyeceğiz

© Reuters.  © Reuters.

Binance borsasından yapılan resmi açıklamada Binance borsasının bundan sonra kripto para hizmetlerinin Beyaz Rusya kullanıcıları için sunulmayacak olduğunu açıkladı. Yapılan resmi açıklamada, borsanın İran’dan hemen sonra Beyaz Rusya için belirli önlemler ve yasaklar uygulamaya başladığı, bu yasaklar kapsamında kripto para alım ve satım işlemlerine bundan sonraki süreçte izin verilmeyecek olduğunu ilan etti. Yasal olarak Beyaz Rusya’da bir takım problemler olması ve dünyanın tepkisini çekiyor olmasından dolayı ülke vatandaşları tüm dünyadaki hizmete erişemiyor iken, sonuncu yasak Binance tarafından uygulandı.

Yaptırımlar dolayısı ile
Binance borsasından yapılan resmi açıklamada yasağın ABD ve BM tarafından alınan yaptırımlar dolayısı ile Kullanım Sözleşmesi isteklerine uygun olmadığından dolayı uygulanacak olduğu açıklamasında bulundu. Bir süre önce Beyaz Rusya ve Rusya’ya yönelik olarak yaptırımlar dolayısı ile bu konuda bazı yaptırımların uygunsuz olmasından dolayı haklarını kaybetmelerine sebep olacak. Rusya, ABD ve BM tarafından bir süre önce bazı konularda uyarılmış ve Ukrayna ile yaşadığı tartışma dolayısı bu hafta içerisinde de tepki çekmişti.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance: Beyaz Rusya Kullanıcılarına Hizmet Vermeyeceğiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Hala En Popüler Blockchain Ağlarından Birisi! Analist görüşü: Bitcoin bu üç sebepten ötürü yükselmeye devam edecek Bitcoin Fiyatı 5.000 Dolara Gidiyor! Son Göstergeler Nisan Diyor Binance: Beyaz Rusya Kullanıcılarına Hizmet Vermeyeceğiz Avrupa Komisyonu Blockchain Şirketine 2 Milyon Euroluk Hibe Verdi Tether’den Bir Hamle Daha! 100 Milyon Değerinde USDT Bastı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır