Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance BCN ve ICN’nin da Aralarında Bulunduğu 4 Kriptoyu Listeden Kaldırıyor!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance BCN ve ICN’nin da Aralarında Bulunduğu 4 Kriptoyu Listeden Kaldırıyor!!
Binance BCN ve ICN’nin da Aralarında Bulunduğu 4 Kriptoyu Listeden Kaldırıyor!!

© Reuters. © Reuters.

Binance BCN ve ICN’nin de aralarında bulunduğu 4 kripto parayı listesinden kaldıracağını duyurdu.

Bilindiği üzere popüler kripto para borsası Binance, kullanıcılarını ve Binance paydaşlarını korumak için listeledikleri coinleri periyodik olarak gözden geçiriyor.

Kripto para borsası Binance BCN ve ICN’in de aralarında bulunduğu dört kripto varlığını bu politikası doğrultusunda platformundan kaldıracağını duyurdu. Kaldırılacak kripto paraların listesi şu şekilde:

Aşağıdaki coin ve tokenlerin 12/10/2018 günü saat 10:00 (UTC) itibariyle listeden kaldırılmasına ve tüm işlem çiftlileri için işlemlerin durdurulmasına karar verdik:

 • Bytecoin (BCN)
 • ChatCoin (CHAT)
 • Iconomi (ICN)
 • Triggers (TRIG)

Kullanıcıların bu coin ve tokenleri 12/11/2018 günü saat 10:00 (UTC)’a kadar çekmesi gerekiyor.

Binance BCN ve ICN’nin de aralarında bulunduğu bu dört coini listesinden neden kaldırdıYukarıda da belirttiğim gibi Binance periyodik olarak bütün dijital varlıkları gözden geçiriyor ve bu şekilde yüksek kalite standardını korumak istiyor. Eğer bir coin belli bir kalitenin altına düşerse gözden geçiriliyor ve gerekirse listeden çıkarılıyor.

Kripto para borsası bir coinin listeden çıkarılma gerekçelerini ise şu şekilde sıralıyor:

 • Takımın projeye bağlılığı
 • Kalite ve geliştirme aktivitelerinin seviyesi
 • Ağ / akıllı sözleşme istikrarı
 • Kamu iletişimi ve aktivitesinin seviyesi
 • Periyodik durum tespiti için duyarlılık
 • Etik olmayan / hileli davranış kanıtı
 • Sağlıklı ve sürdülebilir bir kripto ekosistemine katkı

Binance ile ilgili diğer haberlerimizi okumak için tıklayın.

Binance listeleme ücreti politikasını güncellediBinance borsası bu hafta başında listeleme ücreti politikasında değişiklik yaptı. Listeleme ücretlerini şeffaf hale getireceklerini ve tüm ücretleri hayır kurumuna bağışlayacaklarını bildirdi.

Bu politika değişikliğinin Binance’nin blockchain teknolojisinin kullanımını artırma girişimini genişletmek amacıyla yapıldığını belirten açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Proje ekipleri “listeleme ücreti” ya da daha doğru ifadesiyle artık “bağış” için istedikleri miktarı kendileri teklif edecekler. Binance minimum bir ücret veya herhangi bir miktar belirtmeyecek.

Eğer başvuru yapmışsanız ve coininiz halen inceleme sürecindeyse uygun gördüğünüz bir miktarla başvurunuz güncelleyebilirsiniz. Büyük miktarda bir bağış listeleme inceleme sürecinizin sonucu için size bir garanti sunmaz. Binance listeleme inceleme süreci için aynı yüksek standartları uygulayacaktır.

Binance BCN ve ICN’nin yanı sıra CHAT ve TRIG’i de 12 Ekim’de listesinden kaldırıyor. Bu krito paraları bulunduran kullanıcılara 12 Kasım saat 10:00 (UCT)’a kadar withdrawal işlemi için süre tanındığını tekrar hatırlatalım.

Haberin ayrıntısı için tıklayın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance BCN ve ICN’nin da Aralarında Bulunduğu 4 Kriptoyu Listeden Kaldırıyor!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

1 Milyar Dolarlık Kripto Para Transferi Sadece 0,001 Dolara Mal Oldu! Ünlü Yatırımcı Tim Draper, Bitcoin Yatırımından 5 Yılda 89 Milyon Dolar Elde Etti! Bitcoin, ayı çıkmazında mı? 5 uzmandan en güncel 5 yorum Bitcoin Tekrar 3.500 Dolara Yükseldi Bank of England Yetkilisi: Kripto Paralar Yetersiz ve Beni Endişelendirmiyor Rusya Bu Kripto Para Madencilerini Cezalandırmayı Düşünüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır