Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Berry Silbert: Bitcoin Cash Forku İnsanların Dikkatini Dağıttı, Piyasaya Zarar Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Berry Silbert: Bitcoin Cash Forku İnsanların Dikkatini Dağıttı, Piyasaya Zarar Verdi
Berry Silbert: Bitcoin Cash Forku İnsanların Dikkatini Dağıttı, Piyasaya Zarar VerdiKripto para sektörünün tanındık isimlerinden Berry Silbert, kısa süre önce CNBC’ye konuştu ve Bitcoin Cash ağındaki forkun aslında insanların “dikkatini dağıtmak” için yapıldığını söyledi.

Bitcoin Cash Forku

Digital Currency Group’un CEO’su olan Berry Silbert, CNBC’deki Squawk Box programına katılarak kripto para sektöründeki bazı gelişmeler hakkında konuştu.

Katıldığı programda özellikle Bitcoin Cash ağındaki fork hakkında konuşan Silbert, bu forkun dikkat dağınıklığına yol açtığını söyledi.

“Tüm bunlar dikkat dağıtmak için yapıldı” diyen Silbert, Bitcoin Cash ağındaki forkun kripto para sektörüne ciddi bir zarar verdiğini düşünüyor.

Bitcoin’e Rakip

Bitcoin Cash ağında yapılan fork, Bitcoin’in rakip sayısını arttırmış oldu. Özellikle Bitcoin Cash SV ekibindeki bazı isimler yeni koinin Bitcoin’e rakip olabileceğine inanıyorlar.

Silbert ise önemli olan şeyin Bitcoin’in kazanması veya kaybetmesi olmadığını düşünüyor. Silbert’a göre kripto para sektörünün şu anda en çok odaklanması gereken şeylerden biri koinler arasındaki rekabet. Kendisinin konu hakkındaki görüşleri şu şekilde:

“Eğer Bitcoin kazanırsa savaşarak kazanmış olacak. Kendisine rakip olan koinlerle mücadele ederek kazanmış olacak. Bu rekabetin kazananı Bitcoin Cash olmuş, Ethereum olmuş, Zcash olmuş fark etmez. Hangi koin kazanırsa kazansın hakkıyla kazanmış olacak.”

ICO piyasasında görülen düşüş hakkında da konuşan Silbert, geçtiğimiz yılın sonlarında adeta uçuşa geçen ancak şimdi ciddi bir kayıp yaşayan piyasa hakkında şu yorumu yapıyor:

“Şu anda ICO piyasasında esen rüzgarın tersine döndüğünü görüyoruz. Bence geçtiğimiz yıl fiyatların uçuşa geçmesine neden olan şey ICO çılgınlığıydı. ICO piyasası öldü. Bu kadar.”

Berry Silbert: Bitcoin Cash Forku İnsanların Dikkatini Dağıttı, Piyasaya Zarar Verdi isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Berry Silbert: Bitcoin Cash Forku İnsanların Dikkatini Dağıttı, Piyasaya Zarar Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lightning Network’ün Kapasitesi 5 Milyon Doları Aştı İsrail: Bitcoin Bir Varlıktır! Sıcak gelişme: Almanya’nın ikinci en büyük borsası Ripple ve Litecoin’i listeliyor! ABD Visa ve Mastercard’ın Venezuela’ya Hizmet Sunmasını İstemiyor Bitcoin fiyatı hangi yöne gidecek? Yukarıya mı aşağıya mı? Kripto Fiyatları Çabalıyor, Bitcoin 14 Ayın Düşük Seviyesinde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır