Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar
Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar


Portekiz’in en büyük spor kulüplerinden Benfica taraftarları bundan sonra maç biletlerini satın almak için kripto para kullanabilecekler.

Yalnızca Portekiz’in değil Avrupa‘nın köklü kulüplerinden olan Benfica bundan kısa bir süre önce bir kripto para şirketi olan Utrust ile işbirliği yapmaya başladı. Benfica bu işbirliğiyle birlikte kripto para dünyasına resmen adım atmış oldu.

Benfica taraftarları bundan böyle takımlarının maç biletini almak veya takımın sitesinden herhangi bir ürün satın almak için Bitcoin kullanabilecekler. Taraftarlar Bitcoin’in yanı sıra Utrust’ın kendi tokenı olan UTK’yi de kullanabilecekler.

Cointelegraph tarafından yapılan habere göre Utrust kullanıcıları kripto paradan itibari paraya anlık olarak dönüşüm yapabiliyorlar. Bu da Benfica’nın taraftarlardan gelen kripto para ödemelerini anlık olarak itibari paraya dönüştürebileceği anlamına geliyor. Kulüp böylece kripto para fiyatlarındaki dalgalanmalar hakkında endişelenmek zorunda kalmayacak.

Dünya genelinde 15 milyon civarında taraftarı olduğu düşünülen Benfica bu gibi adımlarla birlikte uluslararası düzeydeki tanınırlığını artırmak istiyor. Benfica CEO’su Domingos Soares de Oliveira, konu hakkında şu yorumu yapıyor:

“Günümüzde pek çok taraftarımızın artık bizi dijital ortamlardan takip ettiğini biliyoruz. Bu yüzden yeni dijital teknolojileri akranlarımızdan daha erken bir şekilde benimsemek, taraftarlarımıza iyi bir deneyim sunmak istiyoruz.”

Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”3.5 Milyon İndirildi, 3 Milyon Kullanımı Var” 20 Kasım Bitcoin analizi: BTC ağır kayıplar veriyor! Japonya, Margin Trading İçin Yeni Kuralları Açıkladı Sirin Labs’ın Blockchain telefonu ilginç bir pazarlama tekniği ile sunuluyor CoinMarketCap Sahte İşlem Hacimleri İddiasına Yanıt Verdi Binance’den Yeni Bir Holochain (HOT) Hamlesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır