Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bedava ERC-20 Tokeni Kazanın; 6 iDDiALI Airdrop

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bedava ERC-20 Tokeni Kazanın; 6 iDDiALI Airdrop
Bedava ERC-20 Tokeni Kazanın; 6 iDDiALI Airdrop

© Reuters.  © Reuters.

Oturduğu yerden para kazanmak isteyen var mı? Cevabınız “evet” ise aşağıdaki sıralayacağım ödül programlarını takip edin, Bedava ERC-20 tokeni kazanın!

Programları Takip Edin, Bedava ERC-20 Tokeni Kazanın !Sürekli kolayca para kazanmanın yollarını arayan kripto meraklıları için ödül programlarını takip etmek makul bir seçim olabilir. Sıralayacağım altı proje, size istediğinizden daha fazlasını verecektir. Ancak şunu baştan hatırlatayım: Hatırı sayılır miktarda token kazanmanız biraz zaman alabilir. Acelem yok, diyorsanız sözünü ettiğim 6 projeye geçelim.

# 6 AkropolisSakın Yunan anıtı ile karıştırmayın! Akropolis, dünyanın en büyük alternatif emeklilik altyapısını inşa ediyor. Ödül programlarına katılarak bedava ERC-20 tokeni kazanın! Yerine getirilmesi gereken işler şunlar: Sosyal medyada şirketi takip edip şirketle ilgili paylaşım yapmak. Bir de BitcoinTalk imza kampanyalarına katılmak. Bir token sadece 0.069 $ olarak belirlenmiş. Yapılan işler ve kazanca bakınca oldukça karlı bir iş. Ne dersiniz?

# 5 BoostoSon birkaç yıldır yaygınlaşan influencer sayısı gün geçtikçe artıyor. Blockchain teknolojisi kullanarak bir influencer altyapısının oluşturulması harika bir girişim olacak. Boosto da tam olarak bunu gerçekleştirmeye çalışıyor. Ayrıca, influencer’lar ile bireysel olarak etkileşime girilebilen dApp’ler oluşturmaya da çalışıyor. Boosto’un şu andaki ödül kampanyaları çeviri, yorum, sosyal medya takibi, airdrop kampanyalarını yayma ve BitcoinTalk imza kampanyalarına katılma gibi faaliyetleri içeriyor. Bu etkinlikleri yapan kişiler karşılığında bedava ERC-20 tokeni kazanıyor.

# 4 NOIA NetworkNOIA Network ekibinin amacı aslında son derece basit. Ekip, internetin merkezi olmayan bir katmanını oluşturmak için yeni nesil bir içerik dağıtım ağını kurmak istiyorlar. Ödül katılımcıları airdrop kampanyalarına katılarak veya virüs temizleme programını tamamlayarak ERC20 toenlerini

#3 EloncityElocity, güç dağıtım şebekesinin altyapısını, kendi kendine yeten mikrogruplara dağıtmak suretiyle merkezsizleştirmeye çalışıyor. Bu proje çok yakında en çok ilgi çeken iş modellerinden biri olacaktır. Eloncity, bunu önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Eloncity’nin ERC-20 tabanlı token ödül programı BitcoinTalk imza kampanyasına katılmak, farklı platformlarda takip etmek, sosyal medya paylaşımları gibi işleri içeriyor.

# 2 AgoraBlockchain tabanlı oylama hizmetleri son yıllarda hükumetlerin ve kuruluşların radarına çoktan girdi bile. Gelecekte de bu durum devam edecektir. Agora ekibi, bu iş modelinde en başta hükümetleri ve kuruluşları hedefliyor. Agora’nın ödü programı öncekilere nazaran daha az yorucu. ERC20 meraklıları için, keşfedilmeye değer başka bir seçenek olabilir.

# 1 AllumaBorsa, dünya genelinde çok hızlı bir şekilde değişiyor. Alluma, Asya’daki gelişmekte olan pazarlar için kurumsal düzeyde bir borsa kurmak istiyor. Ödül programı ise üstteki saydığım genel işleri içeriyor. Ağırlıklı olarak sosyal medya paylaşımı ve takip, Bitcointalk imza kampanyalarına aktif katılım. Katılımcılar bu işlere katılımı karşılığında bedava ERC-20 tokeni sahibi olacaklar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bedava ERC-20 Tokeni Kazanın; 6 iDDiALI Airdrop - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

18 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Avrupa’da Kripto Paraların Geleceği Asya’ya Göre İyileşebilir Belçika 21 İnternet Sitesini Kara Listeye Aldı! Değişim rüzgarlarını hissedebiliyor musunuz? Ohio’lular vergilerini Bitcoin ile ödeyebilecek! ABD’li 2 Senatör Yasa Taslağı Hazırladı Ethereum 20% oranında düştü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır