Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Banco Santander Yetkilisi: Ripple Şeffaflık, Kesinlik ve Hız Sağlıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Banco Santander Yetkilisi: Ripple Şeffaflık, Kesinlik ve Hız Sağlıyor
Banco Santander Yetkilisi: Ripple Şeffaflık, Kesinlik ve Hız SağlıyorDünyanın en büyük bankaları arasında gösterilen ve 1,444 Trilyon Avroluk varlığa sahip olan Banco Santander‘in en üst teknoloji sorumlusu Ed Metzger, Ripple ile olan ortaklıklarından ve bu ortaklığın banka müşterileri için olduğu kadar bütün ekosistem için de olan faydalarından söz etti.

Metzger ilk olarak Ripple ile olan ortaklığın temel fikrinin uluslararası ödemeler sahnesinde müşterilerin çektiği acılar ve zorluklar olduğuna değindi. Metzger’e göre bu modeldeki ilk aşama kripto para dünyasındaki artan müşteri taleplerini karşılayabilmek. Kendisi hayatın farklı yönlerinin geliştiğini ve kullanıcıların işlem yapma şekillerinin de birden fazla olup ortan bir standarda da sahip olması gerektiğini düşünüyor.

Şeffaflığın ödemeler konusunda kilit bir etmen olduğunun altını çizen üst düzey yetkili, konu hakkında şunları ifade etti:

”Paramın nereye ve nasıl gittiğini bilmem gerek. Eğer bir hizmet bütün sürecin bana ne kadara patlayacağını söylerse, güvenimi kazanırlar. Bizim Ripple ile yapmaya çalıştığımız şey de bu.”

Bunun yanı sıra ödemelerdeki kesinliğe de değinen Metzger, gönderilen veya alınan paraya ne olacağından emin olmanın da önemli olduğunu belirtti. Metzger’in diğer değindiği nokta ise Ripple’ın en çok övündüğü hız oldu. Ripple’in merkeziyetsiz ağı ile yapılan işlemlerin çok daha hızlı ve sıkıntısız olduğunu düşünen CTO, şunları iletti:

”(Uluslararası ödemeler) dijital olmalı ve hızlı zamanlamalar ile çabucak erişim sağlanabilmeli.”

Banco Santander (MC:SAN) Yetkilisi: Ripple Şeffaflık, Kesinlik ve Hız Sağlıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Banco Santander Yetkilisi: Ripple Şeffaflık, Kesinlik ve Hız Sağlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BNB’de Yüzde 11 Düşüş! İlginç Bir Bitcoin Yorumu Daha Geldi! Bakın Payoneer CEO’su Bitcoin’i Nerede Görüyor BitMEX, borsanın Bitcoin düşerken neden çöktüğünü açıkladı Özel İçerik: Türkiye’deki Kripto Para Fenomenleri İle Türk Kripto Para Borsalarını Konuştuk! Güçlü İndikatör Bitcoin’de 5 Aydır Olmadığı Kadar Boğa Hareketine İşaret Ediyor Ripple Ortaklıklara Devam Ediyor – İsrail’in Önde Gelen Kurumu, Ripple Ağına Katıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır