Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt, Ripple ve Vechain’den son dakika haberleri!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt, Ripple ve Vechain’den son dakika haberleri!
Bakkt, Ripple ve Vechain’den  son dakika haberleri!

© Reuters.  © Reuters.

Bakkt, Ripple ve Vechain’den aldığımız son dakika haberlerini sizler için özetliyoruz. Kripto para piyasasının dikkat çeken 3 kripto projesindeki son gelişmeler neler? Yazımızın ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Bakkt, Ripple ve Vechain’den son gelişmelerBakkt, Ripple ve Vechain’den aldığımız son haberlerin ilki Bakkt ile ilgili. Bakkt CEO’su Kelly Loefler, Bakkt ile ortaklık düşünen tek firmanın Starbucks (NASDAQ:SBUX) olmadığını, daha pek çok firmanın Bakkt ile ortak çalışmak istediğini açıkladı. Bu firmaların müşterilerine kriptolarını nakit paraya dönüştürüp ürünleri satın alma imkânı sunmak istediğini söyleyen Loefler:

“Bakkt’ın açıklamasından bu yana, diğer firmalarında aynısını yapmak istediklerini duyduk. Bakkt’ın atılımı benzer pek çok girişime örnek olacak”

.diye ekliyor.

Ripple ne yapıyor?Ripple ‘ın Güney Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika genel direktörü Navin Gupta finans dünyasında bir devrim gerçekleştirmek için her şeyi göze almış durumda.

Bahreyn’de düzenlenen bir konferansta Ripple’ın neden sınır ötesi işlemlere yoğunlaştığını açıkladı:

“Ripple sıradan bir şirket değil. Biz burada küçük bir pazar payı alalım diye bulunmuyoruz. Ya da para kazanma amacında değiliz. Biz bir devrim gerçekleştirmek istiyoruz. Ya bu havale işlemlerinde kökten bir değişiklik yapacak, insanların anladığı şekilde kurumlar ve kişiler arası para transferini tamamen ortadan kaldıracağız, ya da biz bu piyasadan gideceğiz. Yani bu bizim için bir var olma sorunu. Felsefemiz ya hep ya hiç. Buna biraz Silikon Vadisi kibri de diyebilirsiniz. Bu nedenle altı yıl önce ilk adımımızı attığımızda hedefimizde bilginin her yer kolayca taşınabilmesi gibi, parayı da kolayca taşıyabilme düşüncesi vardı. Şimdi bunu mümkün kılan bir eko sistemle çalışıyoruz. Ripple’ı farklı kılan işte bu.”

“Her gün bize yüzlerce öneri geliyor. Yok şöyle yapın, yok vadeliler de çalışın, yok yatırım yapın. Biz de onlara sınır ötesi havale işlemlerinin 155 trilyonluk bir problem olduğunu söylüyoruz. Biz bunu çözeceğiz. Ve bu alandaki herkesin hayatında bir değişiklik yapacağız. Ancak bu farkı yarattıktan sonar başka şeylere odaklanabiliriz.

Google (NASDAQ:GOOGL) bilgi aramak için neyse bizde havale işlemleri için aynı konumda olacağız. Düzgün çalışacağız ve yerimizi sağlamlaştırıp saygınlığımızı kazanana kadar devam edeceğiz.”

VeChain’de yaşanan gelişmelerSon olarak, VeChain Birleşik Arap Emirliklerinde bulut hizmetlerinde lider bir servis sağlayıcısı olan BIOS Ortadoğu ile çalışmaya başladı. VeChain ve BIOS Ortadoğu yaptıkları ortak basın açıklamasında blockchain hizmet çerçevesi olarak Blockchain yaratmak ve blockchainli bir bulut hizmeti başlatmak için anlaşma imzaladıklarını duyurdular.

“ VeChain’in girişimler için, Nesnelerin İnternetini de (IoT) kapsayan çok geniş çaplı çözümler sunması, BIOS Orta Doğu gibi büyük bulut hizmeti sağlayıcılarının çok çeşitli blockchain servis hizmetini (BaaS), enerji, finans, ticaret, petrokimya ve sağlık sektöründeki müşterilerinin kullanımına sunmasına imkan sağlıyor.

BIOS Orta Doğu ve VeChain blockchain devrimini çok geniş çapta uygulayabilmek ve şirketlerin azami ölçüde faydalanmasını sağlayabilmek için çalışacaklar. Şirketlerin kendi blokchain çözümlerini tasarlama, taşıma ve yönetme konusunda yardıma ihtiyaçları olacak ve bu yardımı gerçekleştirdiğimiz ortaklık ile biz karşılayacağız.”

BIOS Ortadoğu, VeChain blokchaininde BIOS Güvenliği olarak bilinen kendisine ait bir Hizmet Sunumu olarak güvenlik alanı ile entegre bir çalışma yapacak. Bu şekilde çok önemli olaylar blockchaine kaydedilecek ve şifrelenecek ve bunun sonucunda da kötü oyuncuların blokları değiştirme imkanı olmayacak.

Bakkt, Ripple ve Vechain’den aldığımız son haberler bu şekilde. blockchain bir devrim ve gerçekten hayatımıza pek çok kolaylık getirecek. Zamanla etkisini çok daha net göreceğiz.

Ripple haberlerimiz için tıklayınız

Bakkt haberlerimiz için tıklayınız

VeChain haberlerimiz için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt, Ripple ve Vechain’den son dakika haberleri! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 5% artışla 5.502,9 seviyesinin üzerine çıktı Coindesk’in Lider Analisti: Ripple Kritik Seviyeyi Aşarsa Fırlayabilir! ABD’nin Dev Şirketlerinden StateFarm Blockchain’i Araştırıyor Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanabilir, dönüş sinyali veriyor UNICEF’in Fransa Şubesi Kripto Para ile Bağış Almaya Başladı Bu Bitcoin Borsası Aniden Kapandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır