Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak
Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak

© Reuters.  Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak© Reuters. Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak

Intercontinental Exchange (ICE) Bakkt kripto para platformu, fiziksel olarak teslim edilen Bitcoin (BTC) vadeli ürününü için gelecek hafta ABD’li düzenleyicilerden onay alacağı iddia edildi.

Kripto para dünyasına girmek isteyen kurumsal yatırımcılar için “düzenlenmiş bir ekosistem” yaratmayı amaçlayan Bakkt, daha önce 12 Aralık’ta vadeli sözleşmelerini piyasaya sürmeyi planladığını doğrulamıştı.

Düzenleyicilerin projeye yeşil ışık vermesi durumunda, Bakkt, durumun doğrudan bilgisine sahip isimsiz bir kaynağa göre gelecek ayın ilk haftası sonrasında Bitcoin (USD) Günlük Vadeli İşlem Sözleşmesini müşterilere sunmaya başlayacak.

İsimsiz kaynak ayrıca, Chicago ticaret mağazası DV Trading‘in Bakkt’ın sözleşmelerinin trade işlemlerine de açılacağını açıkladı.

Muhafazakar olmayan seçeneklerin, endüstrinin güvenilirliğinden en nihayetinde kesintiye uğrayacağına dair endişeler özellikle kripto para birimi rakamlarından kaynaklanıyor. Kripto meraklısı Andreas Antonopoulos, gelecekte Bitcoin exchange-traded funds (ETF)’sini onaylayan düzenleyicilerin etkisi konusunda uyarıda bulunuyor.

Fiziki olmayan Bitcoin sözleşmeleri ilk olarak Aralık 2017’de CBOE ve CME Group‘tan piyasaya sürüldü. Yoksul getiriler, analistlerin aralarında tartışmalara yol açacak şekilde, uzlaşma tarihlerine yakın piyasalarda volatilite ile birleşti.

Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt Bitcoin Vadeli Sözleşmeleri Gelecek Hafta Onaylayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakkt’ın aylık Bitcoin vadeli işlemleri işlem hacminde artış Almanya’dan Bitcoin’in Vergilendirmesine Mahkeme Kararı Ripple’ın Teknolojisi Bir Havale Şirketinin İşlerini Bir Gecede %800 Artırdı! Bitcoin yanlısı ABD başkan adayı, bu altcoin’i destekliyor 2019’da portföyünüzde olması gereken kripto paralar, XRP, XMR… Justin Sun – Warren Buffett Yemeği Gerçekleşecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır