Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ayılar Mı Boğalar Mı Geliyor? İşte En Güncel Ethereum Fiyat Tahminleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ayılar Mı Boğalar Mı Geliyor? İşte En Güncel Ethereum Fiyat Tahminleri
Ayılar Mı Boğalar Mı Geliyor? İşte En Güncel Ethereum Fiyat Tahminleri

4/4


2/4

Kripto para endüstrisinde hala çok fazla tedirgin bir ivme var. En iyi paraların çoğu tuhaf bir hafta sonundan sonra son bir kaç gündür yeşil renkte olmasına rağmen, kısa vadeli fiyat tahminleri hala her yerde yapılmaya devam ediliyor. Uzman ve analistlere göre, Ethereum söz konusu olduğunda piyasanın önümüzdeki günlerde kolayca yön değiştirebileceği anlaşılıyor. Bu, dikkate alınan her şeyin oldukça ilginç bir görünüme kavuşmasını sağlar. Bu nedenle Tradingview trader’larının paylaştığı 3 kısa vadeli Ethereum fiyat tahminini sizler için derledik.

İşte 3 kısa vadeli Ethereum fiyat tahmini
Yaklaşan ayı eğiliminin işaretleri
Ethereum fiyatı son birkaç gündür oldukça ilginç bir yükseliş eğilimi görmesine rağmen, yine de benzer şekilde devam etmeyeceği yönünde bazı endişeler var. Eğer işlemci ve kripto trader’ı olan TradeBI’nin grafiğine inanılıyorsa, Ethereum’un bir direniş duvarına çarpıp geri çekilmeye başlaması zaman meselesi gibi görünüyor. Bu, çoğu teknik göstergeye göre bir kez daha gerçekleşmesi beklenen ve yaklaşan ayı eğiliminin bir işareti.


Bunun gerçekten böyle olacağını varsayarsak, olayların nerede biteceğini merak etmek gerekir. TradeBI’e göre, Ethereum için bir başka negatif dalga, hızlı bir şekilde art arda fiyatı 81 dolaraa geri gönderebilir. Bu Ethereum fiyatında görülen bugüne kadarki en büyük gerileme olmazdı. Ancak şu anda bu altcoin ile ilgili yatırımcı ve uzmanların olumlu fiyat beklentileri daha fazla. Bu hafta sonu TradeBI’e göre, Ethereum ticareti için ilginç bir hafta sonu olacak, çünkü direnç kırılacak veya destek tekrar yoğun bir şekilde test edilecek.

Günlük hedefler fiyatı her iki yöne de çekebilir
Bir kripto trader’ı olan Longmoney tarafından çizilen grafiğe bakıldığında, her şeyin ileriye doğru hareket edebilecek şekilde kolayca konumlandırılabileceği açık. Longmoney’a göre Ethereum’un endişe ettiği açık bir yön duygusu yok, ancak bunun da mutlaka kötü bir şeyi temsil etmesi gerekmez. Kripto trader’ına göre, ne de olsa günlük hedefin 85 dolar seviyesine yakın bir yerde kalma şansı var, bu da gelecek için uygun bir destek inşası olduğunu gösteriyor.


Aynı zamanda, yıl sona ermeden önce Ethereum’da bir miktar kâr görmek isteyen birçok insan var. Longmoney’a göre, Ethereum fiyatında özellikle de şu anda konuşmak için gerçek bir destek seviyesi olmadığı için, bu fiyat tahmininin zorlayıcı olduğu kanıtlanabilir. Kripto trader’ına göre, fiyatların önümüzdeki günlerde daha da düşmesi de mümkün, ancak yükseliş eğilimi gelecekte herhangi bir noktada gerçekleşebilir.

Sıçramalar insanları heyecanlandırıyor: Yeni bir yükseliş harekete gelebilir mi?
Olumlu bir Ethereum fiyat büyüsüne yönelik artan bir talep olsa da ETH fiyat artışı insanlar talep ettiği için gerçekleşmeyecek. Bir kripto trader’ı olan AndrewjHunter tarafından paylaşılan grafikte, Ethereum fiyatının 2017 yılının Mayıs ayından bu yana yeni bir düşüş eğilimine doğru yol aldığı açık.


Bu nedenle, mevcut Ethereum fiyatı bazı pozitif momentum duygularını yansıtsa da fiyatın aşağı yönde ilerlediğini olduğunu gösterecek. Yukarı yönde bir sıçrama ise memnuniyetle karşılanmadan eğilimi tersine çevirebilir. Ancak AndrewjHunter tarafından paylaşılan grafikte, önümüzdeki günlerde fiyatların kısa vadeli de olsa ne kadar etkili bir sıçrama hareketine tanık olabileceği görülüyor. AndrewjHunter’a göre sonuçta, mevcut işlem hacmi henüz çok fazla heyecan gerektirmiyor, ancak hafta sonu daha yeni başladı.

ETH/USD paritesinin uzun vadeli eğilimi: Düşüş

  • Direnç Seviyeleri: 350 dolar, 370 dolar, 390 dolar
  • Destek Seviyeleri: 100 dolar, 80 dolar, 60 dolar

ETH/USD paritesi analistlere göre, fiyat 114 dolara yükselirken yükseliş eğiliminde. Geçtiğimiz iki haftada Ethereum fiyatı, 14 Aralık 2018 tarihinde 113,55 dolar seviyesinden en düşük seviye olan 84,05 dolara geriledi. 15 Aralık’ta kripto para fiyatı, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı daha düşük zaman dilimlerinde kırdığından fiyat yükselişine başladı. Haftalık grafikte, Stokastik göstergesi yüzde 20 aralığının altında aşırı satım bölgesinde.


Bu göstergeler analistlere göre, Ethereum’un fiyatının güçlü bir düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösteriyor. Haftalık grafikte, kripto fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve bu durum düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor. Analistlere göre, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış işaretlerini gösteren sıfır çizgisinin altında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Ayılar Mı Boğalar Mı Geliyor? İşte En Güncel Ethereum Fiyat Tahminleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ayılar Mı Boğalar Mı Geliyor? İşte En Güncel Ethereum Fiyat Tahminleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Fiyat Analizi ABD’deki Dev Telekom Şirketini Blockchain Projesi Hazır WSJ Araştırması: Bitcoin Fiyatı ile Altın Arasındaki Korelasyon Bize Neyi Anlatıyor? Sıcak Gelişme: Morgan Stanley Müşterileri İçin Bitcoin Swap İşlemleri Sunmaya Hazırlanıyor! Dünya Ekonomi Forumu: 40 Merkez Bankası Dijital Paraları Araştırıyor Ayı Piyasası Teknoloji ve Finans Devlerini “Kripto Devleri” Yapabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır