Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ayı piyasasının izlerini tamamen silen önemli 2 altcoin!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ayı piyasasının izlerini tamamen silen önemli 2 altcoin!
Ayı piyasasının izlerini tamamen silen önemli 2 altcoin!

2/2


2/2

Önemli 2 altcoin, çarşamba gününden cumartesi gününe kadar %65’lik, son 7 gün içinde ise %70’lik çıkış ile büyük artış gösterdi.

Ayı piyasasında yükselen önemli 2 altcoinNasdacoin, iyi bir çıkış yaptı fakat uzun süre bu bunu koruyamadı. Daha sonra iki önemli altcoin Factom (FCT) ve Digitex Futures (DGTX), devreye girdi ve beklenen iyileşme dalgasına öncülük yapıyor.

Factom (FCT)’un çıkışının ardında ne var?Factom‘un hızlı fiyat artışı, kripto para biriminin Harmony blokzincir hizmeti (BaaS) teknolojisine bağlanabilir. Bu teknoloji, ipotek yazılımı ve pazarlama firması olan Equator tarafından geliştiriliyor.

Birkaç gün önce duyuru yapıldığında , Factom ve diğer kripto paralar değer kaybediyorlardı. Ancak, kısa bir süre sonra FCT, ani çıkış yaparak ilk 100 kripto para arasına girmeyi başardı ve bu hız ile devam ediyor.

Factom (FCT) gün içi fiyat analiziPazar, tekrar geri şekillenmeye çalışılıyor ve Factom, bugün pazardaki en yüksek ikinci artış gösteren kripto para oldu.

Son 24 saate yaklaşık 6 $ fiyatla başlayan FCT, direnç seviyesini kırarak boğa koşusu yaptı ve 9 $’a kadar ulaşmayı başardı. Şu an 8.2 $ civarında bir fiyatla işlem görüyor. Piyasa değerine göre şu anda 71. sırada bulunuyor.


Digitex Futures (DGTX)Digitex (DGTX), komisyonsuz vadeli işlem borsasında kullanılan kripto para birimi olarak biliniyor. Bu platformda elde edilen tüm kazançlar ve kayıplar DGTX kripto parası ile ödeniyor.

DGTX, platformda ticaret yapmak için bir zorunluluktur. Digitex coin, Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulan bir ERC-223 tokenidir. Borsayı çalıştırmak için, Digitex yıllık olarak belirli miktarda yeni para oluşturuyor.

Digitex ekibi, ilk defa komisyonsuz vadeli işlem borsasının Beta sürümünün başlatılmasına birkaç hafta kalmış olmasına rağmen, Digitex Futures erken erişim bekleme listesinin 500 bin dolar olduğunu açıkladı.

Şimdi, yarım milyondan fazla insan, piyasaya sürülmesi için sırada bekliyor. Bu da platformun başlatıldığı anda daha fazla kişinin katılacağını gösteriyor.

Digitex Futures (DGTX) fiyat analiziDigitex Futures (DGTX), değer kazanma bakımından piyasda öncü oldu. DGTX, muazzam değer artışı ile benzer kripto paralar içinde öne çıkıyor.

Piyasa değeri sıralaması kararsızlığını korurken, Digitex Futures (DGTX), yaklaşık %30’luk bir değer artışı gördü.


DGTX’in son 4 günlük değer düşüşü sonrası toparlanması beklenenden daha fazla gibi görünüyor. DGTX/USD, dün Avrupa ticaret seansının orta saatlerinde yukarı yönlü bir seyir izledi.

Dün 0.076 $ seviyelerine çıkan DGTX, bugün 0.07 $ civarında işlem görüyor. Piyasa değerine göre şu anda 95. sırada bulunuyor.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ayı piyasasının izlerini tamamen silen önemli 2 altcoin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiliz Hükümeti Kripto Para Piyasasındaki Fiyat Değişkenliklerinden Etkilenmedi Bitcoin, Wall Street’in Kripto Borsasına Arka Çıkmasıyla Yükselişte Rapor: Ripple (XRP) Neden Yükseldi? İşte Yükselişin Ardındaki Asıl Gerçekler… Son Dakika: Bitcoin 10.000 Dolar Altına Geriledi! Bitcoin Japonya’nın Kripto Para Borsalarını Kontrol Altına Almasıyla Düşüyor Japonya ve Brezilya arasında Ripple xRapid ürünü kullanılacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır