Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor. Bu kez de..!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor. Bu kez de..!
Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor. Bu kez de..!

© Reuters. © Reuters.

Ayı piyasası bile Ripple’ı yeni ortaklıklara imza atma konusunda durduramıyor. Yakın geçmişte bir sürü ortaklık kuran Ripple, şimdi de teknolojik bir ortaklığa imza attı.

Ayı piyasası bile Ripple’ı frenleyemiyor!Ripple’ın Asya alt bölümü olan SBI Ripple Asia, yakın zamanda çok önemli bir girişimle ilgili resmi bir açıklama yaptı. Buna göre; dolandırıcılık haberleri ile mücadelede Ortak Kavram Kanıtı (PoC) geliştirmek için Japonya Ödeme Kartı Konsorsiyumu (JPCC) ile bir ortaklık kurdu.

Ripple için bakınız:Kripto piyasaları düşerken “onlar” hala kazanıyor!Ripple ve JPCC’nin, konsorsiyumun dokuz ana kredi kartı sağlayıcısı ve iki ödeme kartı teknoloji sağlayıcısıyla birlikte işbirliği yapacağı ifade ediliyor. Ortaklığın tüm katılımcıları, Blockchain tabanlı platform Corda’yı kullanarak “bağlantılı taraflar arasında gerçek zamanlı olarak, bilgi paylaşımı yaparak hileli işlemlerden kaynaklanan zararların yayılmasını” önlemek için her türlü çabayı göstereceğine dair taahhütte bulunuyor.

Anlaşılacağı üzere, ortaklığın her bir tarafı, bir Corda düğümüne sahip olacak ve her şirket kendi güvenlik stratejisini uygularken, düğümler arasındaki veri paylaşımı Corda tarafından güvence altına alınacak.

Ripple için bakınız: Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu!Son zamanlarda, Ripple (XRP), Ripple girişiminin arkasındaki kripto, tüm kripto pazarının kapsamında teşvik ediliyor. Örneğin; Binance CEO’su, Changpeng Zhao, XRP destekçilerinin kriptoyu Binance’de temel değer yapmasına yardımcı olabileceğini ifade ediyor.

Bütün bunlara ek olarak, 14 Kasım’da Ripple, toplam kripto düşüşü sırasında Ethereum’u (ETH) yerinden etmeyi başardı. Sonrasında da dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi haline geldi.

Daha önce de Ripple; Asya’nın en büyük bankalarından biri olan CIMB Group (CIMB veya Grup) ile “stratejik bir işbirliği” gerçekleştirmişti. Yatırımcı bu baş döndürücü ortaklık anlaşmalarından sonra, Ripple’ın artık yükselişe geçmesini bekliyor. Bu konuda da her geçen gün daha da sabırsızlandığını söyleyebiliriz.

Ripple için bakınız: Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu Bakkt ve Fidelity başlatacak!Ripple için bakınız: Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi?Ripple için bakınız: Ripple topluluğu Craig’in sözleri karşısında çılgına döndü!Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor. Bu kez de..! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uzmanlar Ripple’ın (XRP) Yıl Sonunda 3.5 Doları Rahatlıkla Göreceğine İnanıyor Kripto Para Madenciliği Yapan Rus Nine: Çok Para İstiyorum 21 Milyon Dolarlık Blockchain Şirketi Kapanıyor İki analist de aynı fikirde: Bitcoin’de büyük hareket çok yakın Haftalık Bitcoin fiyat göstergesinde Ocak 2018’den beri en kuvvetli değer Bitcoin’de Short Pozisyonları Azalıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır