Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Avrupalı Madencilik Firması Bitfury Halka Açılabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Avrupalı Madencilik Firması Bitfury Halka Açılabilir
Avrupalı Madencilik Firması Bitfury Halka AçılabilirBlockchain teknoloji şirketi Bitfury’nin borsada halka arz olmayı düşündüğü iddia edildi. Bloomberg’in haberine göre son dönemde borç sıkıntısına giren firmanın, alternatif yolları düşündüğü ve bunların en başında gelen şeyin, şirketin hissesinin küçük bir kısmını halka açmak olduğu belirtildi. Konuyla ilgili konuşan kaynaklar buna karşın sektörün durumu ve yatırımcı psikolojisi ile ilgili daha net veriler almak isteyen Bitfury’nin şu anda acelesi olmadığını aktardı.

Şirketin, borsaya açılması durumunda iki yıl içinde değerinin 3 ila 5 milyar dolar arasında olması bekleniyor.  Halka açılmayı planlayan şirketin, şu anda birçok global yatırım firması ile görüşme halinde olduğu da kaydedildi. IPO için düşünülen borsaların ise Londra, Amsterdam ya da Hong Kong olduğu ifade eildi.

2011 yılında kurulan ve Çin merkezli olmayan en büyük Bitcoin madencilik şirketi olan Bitfury, aynı zamanda kripto para yazılımları konusunda da ciddi bir başarı elde etmesi ile de biliniyor. Geçtiğimiz ay, Bitfury Clarke adı verilen yeni bir ASIC madencilik cihazını tanıtan şirket, yakın dönemde ise yeni madencilik tesisleri açmayı planlıyor. Bu tesislerin kurulması için düşünülen lokasyonlar ise Kanada, İzlanda, Gürcistan ve Norveç olarak belirtiliyor.

Bitfury’nin halka açılması, bir trendin de devamı olarak nitelendiriliyor. Daha önce dünyanın en büyük madencilik şirketi Bitmain de halka arz olacağını açıklamıştı. Ayrıca, son dönemde Coinbase’in de halka açılma planları yaptığı ile ilgili haberler var.

Avrupalı Madencilik Firması Bitfury Halka Açılabilir isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Avrupalı Madencilik Firması Bitfury Halka Açılabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Cash Bölünmesi Öncesi Kripto Para Borsası Poloniex’ten Trading Açıklaması Overstock’un Blockchain Firması tZero, Eski MasterCard Yöneticisini Bünyesine Kattı Her şeylerini satarak Bitcoin’e yatıran “Bitcoin Ailesi” Türkiye’de Bitcoin Rallisi Yakın mı? Ethereum’da Büyük Yükseliş Kapıda mı? Dev Ripple (XRP) Balinaları Harekete Geçti, Yeni Bitcoin ETF’si Geliyor, Ethereum’dan İki Şirkete Yatırım: Öne Çıkan TRON, Stellar ve Litecoin Haberleri Kripto Para Borsası Cryptopia 70 Koini Platformdan Kaldırıyor! Bazı Koinler İçin Çekim İşlemi Yapılmayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır