Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Avrupa’daki Bitcoin Cash ATM’lerinin Sayısı Git Gide Artıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Avrupa’daki Bitcoin Cash ATM’lerinin Sayısı Git Gide Artıyor
Avrupa’daki Bitcoin Cash ATM’lerinin Sayısı Git Gide ArtıyorAvrupa‘da Bitcoin Cash alım-satımı yapma imkanı sağlayan ATM’lerin sayısında düzenli bir artış var. Bu ATM’lerin büyük bir kısmı Avrupa’nın önde gelen şehirlerinde yer alıyor. Böylece ziyaretçiler, kripto para hizmeti veren ATM’lere kolaylıkla erişebiliyor ve bu cihazlar aracılığıyla işlemlerini yapabiliyorlar.

Bitcoin Cash Avrupa’da

Son zamanlarda Bitcoin Cash kullanmaya başlayan mağazaların, esnafların sayısında kayda değer bir artış var. Bitcoin ile ödeme kabul eden dükkanların bir kısmı artık Bitcoin’in yanı sıra Bitcoin Cash ile de ödeme kabul etmeye başladı.

Coinatmradar’ın verilerine göre Bitcoin Cash desteği sunan ATM’lere duyulan ilgide de bir artış var. Bu ilgi doğal olarak ATM sayısının artmasına yol açıyor. Coinatmradar verilerine göre Birleşik Krallık’ta Bitcoin Cash desteği sunan 70’ten fazla ATM bulunuyor.

İspanya’da ise Bitcoin Cash desteği sunan en az 18 farklı ATM’nin olduğu düşünülüyor. Ülkenin başkenti Madrid’de bulunan cihazda 999€’ya kadar işlem yapmak mümkün. Palma de Mallorca’da bulunan cihazda ise değeri 2,000€’ya kadar varan işlemler yapılabiliyor.

Coinatmradar’ın sunduğu haritaya göre Avrupa genelinde Bitcoin Cash alım-satımı yapma imkanı sağlayan 170 farklı ATM bulunuyor. Bu sayının doğru olmama ihtimali bulunuyor çünkü Coinatmradar’ın kapsamadığı bölgeler de var. Ancak belirtmek gerekiyor ki Avrupa bu konuda Kuzey Amerika’nın bir hayli gerisinde kalmış durumda. Kuzey Amerika’daki Bitcoin Cash ATM’lerinin sayısı 900’ü geçmiş bulunuyor. Coinatmradar verilerine göre dünya genelinde 3,800’den fazla ATM bulunuyor.

Avrupa’daki Bitcoin Cash ATM’lerinin Sayısı Git Gide Artıyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Avrupa’daki Bitcoin Cash ATM’lerinin Sayısı Git Gide Artıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Geliştiricileri, Ağda Daha Sık Hard Fork Yapmayı Düşünüyor Ünlü kripto analistinden yeni indicator: Madenciliğin Bitcoin fiyatı üzerindeki etkisi Düşüş sonrası kripto para piyasalarında son durum Bitcoin ile Ethereum arasındaki fark ve Binance ödülü Binance Yöneticisi: Karımızı Arttırmamızda Ana Sebep OTC’ler Intel, Enerji Tasarruflu Bitcoin Madenciliği İçin Yeni Bir Patent Aldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır