Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Artan Kurumsal Yatırımcı İlgisi Ripple Fiyatında Yüzde 450 Artışa Neden Olabilir!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Artan Kurumsal Yatırımcı İlgisi Ripple Fiyatında Yüzde 450 Artışa Neden Olabilir!!!
Artan Kurumsal Yatırımcı İlgisi Ripple Fiyatında Yüzde 450 Artışa Neden Olabilir!!!


Ripple fiyatında yüzde 450 artış artan kurumsal yatırımcı ilgisi nedeniyle kriptopara yatırımcısına artık hayal gelmiyor. Esasında kriptopara dünyası için bu kadar yüksek karlar hiçbir zaman imkansız değildir. Ancak resi bir duruma da her zamana hazırlıklı olmak gerek.

Ripple Fiyatında Yüzde 450 Artış Hayal Değil…Kurumsal şirketlerin yoğun bir şekilde adeta sel gibi XRP’yi aldıkları haberi sonunda doğru çıktı. Bankalara çözüm sunan bir yazılım şirketi olan Ripple’in bir yan kuruluşu olan XRP II ile 98.06 milyon dolar değerinde Ripple sattı. Bu, 2018’ in 2.çeyreğinde satın alınan miktarın 4,5 katından fazla (16.87 milyon $). CoinBase veya CoinBase pro’dan yeni yeni destek bulan bir kripto için bu muazzsam performans, kriptopara piyasasında 4. Çeyrekte XRP’nin 1 $ ‘ın üzeri gibi önemli bir çıkış yakalamasını sağlayacak müthiş bir gelişme.

ShapeShift’e göre kullanıcıların kayıt yaptırmasına gerekmeyen olağanüstü bir alternatif olan SimplexCC’nin 3.5 milyondan fazla kullanıcının kredi kartı veya banka kartlarını kullanarak XRP satın alabilmesi amacıyla geliştirilmiş bir ortaklık için kapılarını açtı. SimplexCC servis ücreti, sahtecilik önleme hizmetleri için ekstra ücret aldığı için biraz yüksek olmasına rağmen, AB düzenlemeleri altında faaliyet gösteriyor ve gayet uygun bir finans kurumu. Günün sonunda bu kadar girişimin sonunda XRP tacirler için faydalı olan ekstra taleplerden yarar sağlarken aynı zamanda coinin likidite dengeleyici fiyatını da derinleştirmiş oldu.

ABD merkezli güvenilir bir kripto borsası olan CoinBase, bu hafta başında New York FDS tarafından XRP’ nin de dahil olduğu en popüler ilk altı dijital paranın ticari alışverişini sağlamak için yeşil ışık yaktı. Bu gelişme, borsanın ABD genelinde 3 milyon müşterisinin talebini karşılayan XRP’yi listeleyebileceği yönünde büyük spekülasyonlara yol açtı. Bütün bu gelişmeler bize bir kez daha Ripple fiyatında yüzde 450 artışın hayal olmadığını anlatıyor. Bu tamamen bir zaman meselesi.

XRP / USD Teknik AnaliziXRP fiyatları satabil ancak yükseliş eğiliminde. Fiyatlar, 2018 Eylül ayındaki ani düşüşlerden dolayı % 20 değer kaybının ardından, son bir aydır neredeyse hiç değişmedi.

Teknik analiz için ayrıca bu haberlere de bakabilirsiniz.


Trend: Yatay yükseliş23 Eylül tarihinde sona eren haftanın ardından, özellikle yukarı yönlü güçlü dalgalanmaları dikkate aldığımızda, en dipten yukarı yönlü bir seyir izlenmekte olduğu rahatlıkla anlaşılır.

Hacim: Düşüyor…Ekim ayındaki düşüşlerden önce, hacimlerin düşmesi sonucu artan fiyatlar, piyasa canlılığını 18-23 Eylül tarihleri arasına ​​kadar olumsuz etkiledi. Son düşüşlerden bağımsız olarak, alıcılar şuan çok temkinli; zira, bu tatlı ve hızlı karlarını yeni yeni kaybetmiş durumdalar. Bunun yanı sıra, Eylül ayındaki düşük Fibonacci dizisi eğiliminen de anlaşıldığı gibi, fiyatların % 50 ile % 78,6 arasında olduğu göz önüne alındığında, fiyatlar yükselmeye başlayabileceği öngörülüyor.

Şamdan Oluşumu: Değişen Pazar…15 Ekim’ de yaşanan gelişmelerden sonra, XRP‘nin havası değişti ve 40 sent’in üzerinde toparlanmaya başladı. Bu nedenle, fiyatlar 15 Ekim fiyatının altında ya da 35 sentin üzerinde 40 sentin altında olduğu sürece, alıcılar için 40 cent seviyesindeki % 78,6 Fibonacci dizisi ardından iyi bir fırsat olabilir.

Sonuç…Düşük seviyelere rağmen, tüm göstergelerimiz ve beraberindeki fiyat oluşumu, artan boğa ivmesini işaret ediyor. 55 cent’in üzerinde kesin kırılmalar oluştuğunda, temkinli yatırımcılar 1 $ veya 1,65 $ seviyelerini gördükleri anda dip noktaya yükleme yapmaya başlayabilirler.

Ripple Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Artan Kurumsal Yatırımcı İlgisi Ripple Fiyatında Yüzde 450 Artışa Neden Olabilir!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP 13% düşüşle 0,29973 seviyesinin altına geriledi Bitcoin dibi ne zaman görecek? Uzmanlara göre çok uzak değil! Karşınızda 2020 yılı için tüm Bitcoin fiyat tahminleri Zimbabve Maliye Bakanı Kripto Paraları Araştırmak İstiyor 2017’yi hatırlatan analistten Bitcoin için kritik fiyat uyarısı Araştırmacı: Ethereum Hard Fork’u ”Daha Kötü Bir Zamanda Gelemezdi”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır