Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Andreas Antonopoulos: ”Bitcoin’i Kullanarak Kahve Alamıyorum, BTC’nin Buna İhtiyacı Var”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Andreas Antonopoulos: ”Bitcoin’i Kullanarak Kahve Alamıyorum, BTC’nin Buna İhtiyacı Var”
Andreas Antonopoulos: ”Bitcoin’i Kullanarak Kahve Alamıyorum, BTC’nin Buna İhtiyacı Var””Mastering Bitcoin” eserinin yazarı ve piyasanın önde gelen isimlerinden birisi olan Andreas Antonopoulos, geçtiğimiz günlerde YouTube üzerinden yaptığı bir soru cevap etkinliğinde, Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgili merak edilen sorulara yanıt verdi.

Ünlü isme ilk olarak Bitcoin’i ‘hodl’ yapmanın mı yoksa bunu aktif olarak trade yapmanın mı daha avantajlı olduğu soruldu. Ünlü isim toplamda sadece 21 milyon Bitcoin kazılabileceğini ve bu yüzden kısıtlı miktarın zamanla Bitcoin fiyatını arttırabileceğini ifade etti.

”Bu çok iyi bir soru. Daha önce çok fazla Bitcoin harcamış ve daha sonra harcadığı her bir Bitcoin için suçluluk ve pişmanlık ile mahvolan birisi olarak, size şunu söyleyebilirim ki, her zaman biriktirmekten yana olun. Ve bunun doğru olduğunu bilseniz bile, ne yazık ki bunu her zaman uygulayamıyorsunuz.”

Bitcoin’i 3 dolardan alabilmek için bunu yaklaşık 20 yıl ‘biriktirmek ve saklamak’ gerektiğine değinen ünlü isim, ev, araba ve buna benzer tüketim malzemeleri alabilmek için biriktirmek gerektiğini ifade etti. Daha sonra Bitcoin’in en çok ihtiyaç duyduğu şey sorusuna da yanıt veren Andreas, Bitcoin’in herhangi bir ”sağlam” uygulamaya sahip olmadığını ve ”Bitcoin ile kahve alamadığını” ifade etti.

Andreas Antonopoulos’a göre Bitcoin ve neredeyse diğer bütün kripto para birimlerinin bu şekilde ‘sağlam’ bir uygulamaya ihtiyacı var ve bu durum kripto paraların gerçek anlamda kullanılmasını sağlayacak.

Andreas Antonopoulos: ”Bitcoin’i Kullanarak Kahve Alamıyorum, BTC’nin Buna İhtiyacı Var” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Andreas Antonopoulos: ”Bitcoin’i Kullanarak Kahve Alamıyorum, BTC’nin Buna İhtiyacı Var” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in sıradaki parabolik hamlesi nedir? Bitcoin madenciliği için 260 milyon dolarlık ekipman Bitcoin sert düştü, arkasından yine Tether çıktı! Görüş: Ripple Avrupa Merkez Bankası İle Görüşüyor Bitcoin Son 14 Ayın En Büyük Hamlesine Hazırlanıyor Sigortacılık Devi ”Riskli” Kripto Para Madencilik Ekipmanlarına Sigorta Yapmıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır