Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Analistler: Kurumsal Yatırımcının Gelmesi, Satoshi’nin Vizyonundan Bir Şey Eksiltmez

Ana Sayfa » GÜNCEL » Analistler: Kurumsal Yatırımcının Gelmesi, Satoshi’nin Vizyonundan Bir Şey Eksiltmez
Analistler: Kurumsal Yatırımcının Gelmesi, Satoshi’nin Vizyonundan Bir Şey EksiltmezBir panelde konuşmacı olarak yer alan Quoine CEO’su Katsu Kanno, Lending Block kurucu ortağı Linda Wang ve Andrew Robinson, kripto para piyasalarına kurumsal yatırımcının etkisini anlattı.

Kanno, kripto para konseptinin merkezi olmaması özelliği ile çok önemli bir yere sahip olduğunu ve bu durumun kendisinin çok hoşuna gittiğini ifade ederken, Satoshi Nakomoto’nun da, Bitcoin’i yaratırken bu para biriminin bir gün uluslar arası kullanıma sahip olmasını düşlediğini iddia etti.

Kurumsal yatırımcıların piyasaya gelmesinin ise, bazı endişelerin aksine Satoshi’nin esas vizyonunundan bir şey götürmeyeceğini ifade eden Kanno, bu durumun tam aksine piyasalardaki en temel enstürman olan likiditeyi sağlayacağını ve uzun vadede kripto para piyasalarını stabilize edeceğini savundu.

Kurumsal yatırımcıların sektöre girmesi ile birlikte Bitcoin ve diğer kripto paraların yaşadığı gündelik sorunların da ortadan kalkacağını ifade eden Lending Block kurusu Linda Wang ise, bu durumun kripto para sektörü için çok iyi olacağına vurgu yaptı.

Son olarak söz alan Andrew Robinson ise konuyu farklı bir yere çekti. Robinson, şu anda en fazla kurumsal yatırımcıyı Coinbase borsasının çektiğini ifade ederken, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Birçok kişi şu anda bu ürünleri, kurumsal yatırımcılara nasıl ulaştırırız sorusunun cevabını arıyor. Coinbase bu noktada ön plana çıkmış durumda. Her ne olursa olsun, insanlar bu şirketin önceliğinin kripto paralar olduğunu anlıyor ve buna göre davranıyorlar.”

Analistler: Kurumsal Yatırımcının Gelmesi, Satoshi’nin Vizyonundan Bir Şey Eksiltmez isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Analistler: Kurumsal Yatırımcının Gelmesi, Satoshi’nin Vizyonundan Bir Şey Eksiltmez - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’dan “Coinbase’e rüşvet” iddiasına yanıt Kripto Para Borsası Coincheck, Üçüncü Çeyrekte 5 Milyon Doların Üzerinde Zarar Etti Tanzanya’da Bakan Yardımcısı: Akademisyenleri Blockchain’i Araştırmaya Davet Ediyorum Bitcoin, Dünyanın En Büyük Canlı Yayın Platformu Twitch’e Geri Döndü! Bitcoin Bahsi 1 Milyon Dolara Patladı İşte Türklerin en çok yatırım yaptığı kripto para birimleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır