Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Amerika Ekonomisi Ölüyor: Kripto Para Alın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Amerika Ekonomisi Ölüyor: Kripto Para Alın
Amerika Ekonomisi Ölüyor: Kripto Para Alınİnternet girişimcisi ve kripto para yatırımcısı Kim Dotcom’a göre Amerika ekonomisinin önümüzdeki yıllarda çökmesi kaçınılmaz. Tanınan ekonomistlerin de katıldığı bu görüş, kripto paraların yatırımcılar açısından önem kazanması ve altın gibi sabit bir kapital haline dönüşmesi anlamına gelebilir. Dotcom:

“Amerika Birleşik Devletleri, şu anda senede yarım trilyon dolar borç ödemesi yapıyor ve bir trilyon dolarlık borca giriyor. Mali açıdan değerlendirildiğinde bu borç sarmalı finans sistemlerinin çökmesine ve doların değer kaybetmesine sebep olacak. Dolar ile yatırım yapmayı bırakın; kripto para ve altın satın alın.”

Amerika Ekonomisi ve Asya, Avrupa

Amerika ekonomisi, Asya ve Avrupa ekonomilerinde de güçlü etkilere sahip. Örneğin Amerikan borsasının 2018 yılında elde edeceği gelirlerin tümünü satarak büyük bir darbe alması üzerine Asya piyasaları da etkilendi ve düşüş riski yaşadı. Bu görüşe göre Amerika ekonomisi, şu anki gücü ve kapsamıyla birçok ekonomistin ve JPMorgan (NYSE:JPM) gibi tanınmış isimlerin de öngördüğü şekilde 2020 yılına ulaşana değin bir düşüş yaşarsa Asya’daki mali piyasa, emlak ve hisse borsaları bundan ciddi oranda etkilenecek.

Dotcom’un ifade ettiği borç problemine birçok deneyimli ekonomist ve IMF gibi devlet destekli kurum da katılıyor. IMF’nin son dönemde yaptığı açıklamalar, Amerika’nın bu borcun ciddiyetinin farkına varması gerektiği yönünde.

Kripto Para ve İtibari Para

Dotcom’a göre önümüzdeki 10 yıl içinde tüccarlar, toptancılar ve işletmeler kripto parayı bir ödeme yöntemi olarak kabul edecek. Bu durum ise tüketicilere finansal bağlamda büyük bir özgürlük tanıyacak ve kripto paraların değerlenmesini sağlayacak.

“Kripto paralar giderek hızlanan bir şekilde itibari paranın yerini almaya başladı. 10 yıl içinde bütün faturalarınızı kripto para ile ödeyebilecek, bütün alım satımlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Şifreleme + Kripto Para = Özgürlük!”

Amerika Ekonomisi Ölüyor: Kripto Para Alın isimli makale Mert KARAGÖZOĞLU tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Amerika Ekonomisi Ölüyor: Kripto Para Alın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Son 30 Günde Yükseldi Ama 165 Kripto Paradan 127’si Düştü! Tim Draper, 250 bin dolarlık Bitcoin tahminini revize etti XRP Ledger Saniyede 104 İşlem Kapasitesine Ulaştı! Kripto Para Sektörünün Beklediği ”Kurumsal Yatırımcı Akışı” Gerçekleşti Mi? Hedge Fonu Yöneticisi Miller: Ripple Fazla Abartılıyor Bitcoin’de 9 bin 150 dolar desteği önemli

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır