Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ABBC Foundation; Alibaba Tarafından Satın Alınacağı Söylentilerini Yalanladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » ABBC Foundation; Alibaba Tarafından Satın Alınacağı Söylentilerini Yalanladı
ABBC Foundation; Alibaba Tarafından Satın Alınacağı Söylentilerini YalanladıAli Baba Coin Foundation’ın (ABBC) CEO’su Jason Daniel Paul Philip, Alibaba (NYSE:BABA) Group‘un, ABBC Foundation’ı kendi şirketler grubuna katacağı söylentileri ile ilgili resmi bir açıklama yaptı. Alibaba Group ve ABBC Foundation’ın yalnızca aralarında süre gelen marka anlaşmazlığı konusunu açıklığa getirmek için görüşmekte olduklarını belirten CEO, konu hakkında şunları ifade etti:

“Şirketimizin adının sürekli olarak Çin’deki çevrimiçi piyasalardan biri olan Alibaba Group ile beraber anılmasına ve kendileri ile bir bağlantımız olmadığı ile ilgili yaptığımız açıklamalara rağmen bazı kişiler ve medya, şirketimizin Alibaba Group tarafından satın alınacağı gibi yanlış çıkarımlarda bulunmaktadırlar. Şimdilik böyle bir konu gündemimizde değil.”

Yakın zamanda, bahsi geçen satın alım haberi, çeşitli kripto para medya kanallarında ve online topluluklarda konuşulmaya başladı. Bu söylentilere bir son vermek isteyen ABBC Foundation, konunun bir satın alım değil, marka ismi ile ilgili anlaşmaya varmak ile ilintili olduğunu belirtti. Jason Daniel topluluk üyelerinin, müşterilerin ve destekçilerin konu ile ilgili daha fazla varsayımda bulunmamalarını rica ederken, herkese iş birlikleri için teşekkür etti.

ABBC kurulduğundan beri Alibaba Group ile marka isim benzerliğinden dolayı birçok sıkıntı ile karşı karşıya geldi. Daha önce de Çin’deki şirketler grubu ile ilgisi olmadığını belirten ve marka ismini Birleşik Arap Emirlikleri’nden alan Orta Doğu şirketinin ismi aslında Alibaba ve Kırk Haramiler hikayesinden geliyor.

Birçok kaynakta Alibaba Group ile bağlantısı olmadığını açıkça belirtmiş olan ABBC, gerek sosyal medya üzerinden gerek de haber kanalları üzerinden bu yanlış anlaşılmaya son vermek ve iki şirketin birbirinden bağımsız olduğunu göstermek için ellerinden geleni yapmakta.

Yapılan son resmi açıklama ile tüm bu söylentilerin sona ereceğini uman ABBC, şimdilik pazarda iyi bir yer edinmiş ve gelecekteki büyümesi için iyi bir potansiyel sergiliyor gibi görünüyor.

ABBC Foundation; Alibaba Tarafından Satın Alınacağı Söylentilerini Yalanladı isimli makale Elif KIRITOĞLU tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ABBC Foundation; Alibaba Tarafından Satın Alınacağı Söylentilerini Yalanladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fransa Avrupa’da Kripto Para İle Vergi Ödemelerini Başlatan İlk Ülke Olabilir Bu teoriye göre, boğa piyasası Bitcoin’i 76.000 ila 117.000 dolar arasına çıkaracak Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in Blockchain vurgusu Bitcoin farkındalığını artırdı Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain İçin Haber ve Uyarılar Bitcoin Özgürlüğün İkiz Kardeşi! Peki Bitcoin Hayatımız İçin Neden Çok Önemli? Bitcoin 9 Bin Dolar Sınırına Dayandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır