Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

980.000 BTC’ye Sahip Gerçek Satoshi Nakamoto !?

Ana Sayfa » GÜNCEL » 980.000 BTC’ye Sahip Gerçek Satoshi Nakamoto !?
980.000 BTC’ye Sahip Gerçek Satoshi Nakamoto !?

© Reuters.  © Reuters.

BTC MAGAZİN – Kripto para haberleri, Bitcoin haberleri, ethereum haberleri, Blockchain haberleri, kripto para analizleri ve uzmanlardan piyasa yorumları

Yıllar boyunca, Bitcoin‘in kurucusunun kimliği gizemli bir bulutla çevrili.

Son zamanlarda, kripto topluluğunun dikkatini “gerçek Satoshi Nakamoto” olduğunu iddia eden başka bir kişi çekti. Bu kişinin 980.000 BTC’ye sahip olduğunu iddia etmesi üzerine haberler twitter’da yayıldı .

Bitcoin’in başlangıcından beri, birçok kişi gerçek Satoshi Nakomoto olduğunu iddia etti. En son, bir blockchain şirketi olan Satoshi Nakamoto Renaissance Holdings, “gerçek” Satoshi’nin nihayet on yıllık bir anonimlikten sonra sessizliğini kıracağını belirtti.

Birisi ilk defa ortaya çıkıp Nakamoto olduğunu iddia etmediğinden, pek çok kişi bu “iddiaların” nasıl kanıtlanabileceğini merak etti.

Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, Twitter’da konu hakkındaki görüşünü paylaştı:

“Satoshi Nakamoto, dünyaya matematik ve kriptografiye dayalı açık kaynaklı, ademi merkeziyetçi, sansüre dayanıklı bir para birimi getirdi. Eğer Satoshi kendini ifşa etmek isteseydi, genesis anahtarını içeren bir mesaj imzalardı. Bunun dışında her şey büyük olasılıkla hileli. ”

Birçok kişi, Charlie Lee’nin yorumunu, genesis bloğunun özel anahtarı ile bir mesaj imzalamanın, Nakamoto’nun gerçek kimliğini doğrulamak için tek yöntem olduğunu destekliyor.

Bizi twitter, telegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

The post 980.000 BTC’ye Sahip Gerçek Satoshi Nakamoto !? appeared first on BTC MAGAZİN.

Continue reading on BTCMagazin

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

980.000 BTC’ye Sahip Gerçek Satoshi Nakamoto !? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Opera’nın Kripto Para Cüzdanı Artık Tron’u Destekliyor! Bitfinex LEO Token’lerini Geri Alıp Yakmaya Başlayacak! Almanya’nın Önde Gelen Borsası Kripto Para Sektörüne Giriyor İtalya’daki Finans Otoritesi İki Kripto Para Şirketine Ceza Kesti Japonya’daki Beş Banka Blockchain İçin Bir Araya Geldi Ethereum’dan merkezsiz uygulamalara çağrı: Gerçek problemlere odaklanın

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır