Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

50 Milyar Dolarlık VanEck: Merak Etmeyin Bitcoin Bir Yere Gitmiyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » 50 Milyar Dolarlık VanEck: Merak Etmeyin Bitcoin Bir Yere Gitmiyor!
50 Milyar Dolarlık VanEck: Merak Etmeyin Bitcoin Bir Yere Gitmiyor!

© Reuters.  © Reuters.

New York tabanlı bir borsa yatırım fonu (ETF) hizmet sağlayıcısı olarak bilinen 50 milyar dolara yakın değere sahip VanEck, geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda lider kripto para birimi Bitcoin’den ne kadar umutlu olduğunu bir kere daha ifade etti.

VanEck’in Dijital Varlıklar Strateji Departmanı yöneticisi Gabor Gurbacs, söz konusu röportajda Bitcoin’in 20.000 dolar seviyelerinden 4.000 dolar seviyelerine gerilemesine rağmen, 2019 yılında ”sayı yapacağına” inandığını vurguladı ve büyük firmalardan somut gelişmeler yapıldığını da ifade etti.

Gurbacs temel olarak Square (NYSE:SQ) Cash App’in Bitcoin entegrasyonuna, Ohio eyaletinin vergi için Bitcoin kabul etmesine, Samsung (KS:005930) Galaxy S10’un kripto para uyumlu cüzdanına, Robinhood’un New York içerisinde BitLicense almasına, Bitcoin türev ürünlerinin büyümesine, NASDAQ’ın kripto para girişimlerine, İsviçre tabanlı kripto para odaklı ETP’ye ve Facebook’un kripto para sektörüne girmeye hazırlanışına dikkat çekti.

VanEck aslında birçok kripto para taraftarının yakından tanıdığı bir kurum olarak da biliniyor. Şuan mevcut iki Bitcoin ETF başvurusundan birisi direkt olarak VanEck tarafından yapıldı ve uzun bir süredir yatırımcıların en çok bel bağladığı başvuru da VanEck olarak bilinmekte.

Bitcoin ETF macerası ilk olarak 2018 yılında başlasa da, yaşanan ertelemeler, ABD hükümet kapanması ve buna benzer olaylar nedeniyle uzadıkça uzadı. Şuan VanEck’in yanı sıra Bitwise kurumu da NYSE Arca ile ortaklaşa bir Bitcoin ETF başvurusuna sahip.

Bitcoin ETF’sinin onaylanması, piyasaya boğaları tekrardan getirebilir.
50 Milyar Dolarlık VanEck: Merak Etmeyin Bitcoin Bir Yere Gitmiyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

50 Milyar Dolarlık VanEck: Merak Etmeyin Bitcoin Bir Yere Gitmiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

AB Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi’den Bitcoin hakkında önemli açıklamalar John McAfee ve Peter Brandt’tan “efsanevi” Bitcoin tahmini Trace Mayer’e Göre Bitcoin Yükselişe Geçmeden Önce Ciddi Bir Düşüş Görecek Kripto Para Piyasası, Dünyanın En Büyük Ekonomik Balonlarından Dot-Com’u Geride Bıraktı! Binance’in Amerika Platformuna Yeni Yönetici Venezuela Ticaret Anlaşmalarında Petro Kullanmak İstiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır